Мультиварка Redmond RMC-250

Мультиварка Redmond RMC-250 — справжнє відкриття серед мультиварок. Тепер, завдяки програмі «Майстер шеф», ви зможете змінювати графік приготування страви на ходу і зберігати ваш авторський режим. Щоб наступного разу, мультиварка вже сама приготувала за вашим рецептом. А ще для вас будуть приємним сюрпризом більше 20 автоматичних програм, особливий режим для приготування сиру і барвиста книга рецептів.

Найважливіше в цій мультиварці — наявність програми Майстер шеф». Це зручно, якщо ви вирішили поміняти поточний режим приготування. У будь-який момент можна скорегувати температуру і час обробки продуктів так, як вважаєте за потрібне. Воістину безмежні можливості для кулінарних експериментів.

Крім того, «Майстер шеф» дозволить зберегти в пам’яті мультиварки до 10 змін параметрів приготування. Тобто можна створити власну програму, зберегти її, а потім відтворювати її за вашим бажанням. А при необхідності можна скинути всі налаштування до заводських налаштувань.

Управління мультиварка

Управління електронне, інтуїтивно зрозуміле. На кришці розташовані сенсорні кнопки з підписами і великий цифровий дисплей, на якому відображаються всі поточні налаштування.

Вся інформація про роботу відображається на дисплеї з підсвічуванням. Кольори дисплея підказують , на якому етапі роботи знаходиться мультиварка:

зелений — мультиварка готова до роботи

червоний — запущена програма

помаранчевий — працює автопідігрів

У цій моделі є 21 автоматична програма, в тому числі: тушкування, варіння, випічка, боби, суп, смаження, рис, крупи, макарони, плов, молочна каша, йогурт, фритюр, десерти і хліб.

З таким набором без праці можна готувати перші, другі страви, десерти, йогурти, дитячі страви, різну випічку, і навіть піцу.

Ще один зручний режим — «Мультиповар». В ньому також можна вибирати температуру і час самостійно, щоб приготувати страви по своєму, унікальним рецептом. Після завершення обраної вами програми автоматично включається функція автоподогрева, яка підтримує температуру приготованого блюда. А при бажанні автопідігрів можна відключити заздалегідь. Це важливо для приготування йогуртів і тіста.

Режим «Підігрів» передбачений для підігріву продуктів з холодильника. У цьому випадку мультиварка легко замінює мікрохвильову піч.

Якщо бажаєте отримати бажане блюдо до певного часу, скористайтесь таймером. Завантажте необхідні продукти і встановіть відстрочення старту до 24 годин.

Мультиварка Redmond

З мультиваркою Redmond RMC-250 будь-ваш кулінарний експеримент буде під контролем. Не дарма компанія позиціонує цю модель зі слоганом «Постав програмі свої правила!

Важливо!

Знімна чаша на 4 літри зі стійким антипригарним керамічним покриттям дозволяє смажити, варити і запікати без використання масла. У цій чаші можна запікати страви в духовій шафі. І вона легко відмивається вручну або в посудомийній машині.

Додатково

У комплекті з мультиваркою йдуть:

корзина для смаження у фритюрі, підставка для приготування на пару, пласка пластикова ложка і черпак. А також мірний стаканчик і щипці, якими зручно витягувати чашу з мультиварки.

Стати справжнім кухарем з такою мультиварка дуже просто, так як під рукою барвиста книга рецептів з фотографіями. У ній в найдрібніших деталях викладені інструкції по приготуванню двохсот страв світової кухні.

Мультиварка Redmond RMC-250 відкриє вам двері в світ швидкого приготування смачних і корисних страв. До речі, подивитися її технічні характеристики та можливості, а також придбати її можна в інтернет-магазині.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи