Мультиварка Moulinex CE500E32 для здорового харчування

21 автоматична програма для приготування різних страв під тиском і без, суп, каші, ніжний йогурт і навіть стерилізація посуду з мультиваркою-скороваркой Moulinex CE500E32 не доставлять клопоту. Якщо у вас є на кухні мультиварка Moulinex CE500E32, ви назавжди забудете про рутині на кухні. Каструля-скороварка дозволяє готувати з будь-яких продуктів значно швидше, так як готування відбувається при підвищеному тиску. При цьому готова їжа зберігає до 85% корисних мінералів і вітамінів, а також аромат страви.

Мультиварка все відповідає західноєвропейським стандартам, має декілька ступенів захисту і абсолютно безпечна для споживачів. Саме скороварка дуже довгий час була основним бестселером компанії Moulinex у Франції, а перший екземпляр був виготовлений в далекому 1953 році.

21 автоматична програма!

В мультиварці-скороварці можна приготувати їжу як в режимі скороварки під тиском, так і без нього. 21 автоматична програма і додаткові можливості режиму «Мультиповар»! Вони дають безмежні можливості для рецептів на будь-який смак.

Серед автоматичних режимів приготування є не тільки стандартні супи та каші, але і плов, йогурт, а також приготування на пару — все для здорового харчування. Крім того, можна вибрати режим готування в залежності від інгредієнтів: м’яса, риби або овочів.

Також наша модель обладнана двома датчиками контролю температури, що забезпечує максимально можливе дотримання рецептур страв.

Якщо для вашого фірмового блюда потрібні особливі налаштування, скористайтеся режимом «Мультиповар». Він дозволяє вручну коригувати температуру і час готування з точністю до хвилини.

Дитячі пляшечки більше не потрібно кип’ятити

Ця мультиварка відмінний варіант для родини з маленькими дітьми. Дуже корисна функція стерилізації посуду — пляшки під дитяче харчування більше не потрібно кип’ятити. Крім того, в даній моделі передбачено спеціальне дитяче меню, яке ви знайдете в керівництві по приготуванню страв.

Функція «Відкладений старт» дозволить перенести початок приготування страви на потрібний вам час, а режим «Підігрів» з можливістю його скасування надовго збереже страви гарячими.

Мультиварка Moulinex CE500E32 зручна і легка у використанні

Мультиварка дуже зручна у використанні, корпус виконаний з металу, деталі кришки з термостійкого пластику. Чаша об’ємом 5 літрів виконана із спеціального довговічного зносостійкого керамічного покриття. Для зручності чищення мультиварка оснащена знімною внутрішньої кришкою, а зручність в управлінні дарує панель з великими кнопками і написами російською мовою.

У комплекті йдуть не тільки зручні аксесуари для приготування ідеальних страв, але й зрозуміла книга вже перевірених рецептів для даної моделі.

Суп, каші, плов, випічка, приготування страв з м’яса і риби — не складе труднощів приготувати навіть молодій господарці, якщо на кухні є мультиварка Moulinex CE500E32 з двома десятками автопрограм. Готуйте легко, швидко, смачно, а головне, із задоволенням. І не забудьте для початку придбати це диво техніки в інтернет-магазині за найкращою ціною.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи