Мультиварка Magio MG409 в комплекті з пароваркою і фритюрницею

Улюблена картопля фрі по-домашньому? А ще — тефтелі на пару, йогурт за власним рецептом, та й взагалі, абсолютно будь-яку страву легко і швидко можна приготувати за допомогою всього одного приладу. Майстриня на всі руки мультиварка Magio MG409 з цілою сотнею програм, додатковими насадками, перетворить вас в істинного гурмана.

Корпус мультиварки стильний і симпатичний. Вміщається в нього чаша об’ємом цілих 5 літрів готової страви. До речі, готувати нам пропонують в чаші з антипригарним керамічним покриттям. З цікавих доповнень — знімний контейнер для готування на пару. Але цим сьогодні нікого не здивуєш. А ось насадкою для фритюру можна підкупити. Ще б! Картопля фрі, пиріжки, хмиз, і ще безліч смачних речей можна готувати на сковорідці, разбрызгивающей масло в усі сторони, а прямо в самій мультиварці.

Вже просто кортить випробувати цей чудовий прилад у дії. Приступимо?

Почнемо з самого привабливої: з приготування фрі. Для цього нам знадобиться чаша, що у неї заливаємо масло, приблизно 1,5 літра, закриваємо кришку, і вибираємо програму. Відразу похвалимо зручний дисплей, і російсько-мовне меню.

З управлінням розібрати можна дуже швидко. Зазначимо, що із заявлених 100 програм тільки 16 автоматичні, вони і винесені на панель керування, і всі підписані:

Звичайна

Випічка

Паста

Гасіння

Експрес

Каша

Йогурт

Смаження

Запікання

Суп

Пар

Шеф-кухар

Вид продукту

Овочі

Риба

М’ясо

Готуємо картоплю фрі в мультиварці

А решта 84 виставляються вручну за допомогою кнопок «Температура», «Вибір типу продукту», «Встановлення часу приготування», а також кнопки «Шеф-кухар». Для смаження у фритюрі на неї і натискаємо. Вибираємо тип продукту «Овочі», встановлюємо температуру 160 градусів, час 30 хвилин. Чекаємо, поки олія нагріється. Під час нагрівання масла в лівому верхньому куті панелі керування буде світитися значок «Опалення». До речі, якщо ви берете заморожена картопля, то перед приготуванням його краще дістати заздалегідь, і дати йому розморозитися природним чином протягом, приблизно, 15 хвилин. Тоді фрі вийти хрусткий.

Далі підготуємо насадку. Тут є зручна ручка і фіксатор. Насипаємо картоплю так, щоб він не зайняв більше половини ємності. Коли на мультиварці почався зворотний відлік, можна помістити насадку в масло. Ручку-фіксатор прибираємо, закриваємо кришку — ніякого жиру навколо, та й запах смаженого масла буде не так сильно поширюватися по квартирі. Єдиний мінус — процес смаження потрібно контролювати самостійно. Коли перша порція картоплі приготується, ми її висипаємо, і відразу відправляємо готуватися наступну. Все просто, легко і зручно!

Тефтелі на пару готуємо в мультиварці

Якщо ви прихильник здорового харчування, до речі доведеться можливість приготування на пару. Дуже легко приготувати тефтелі на пару. У чашу встановлюємо контейнер, наливаємо воду, рівномірно раскладывае заготовки, вибираємо режим «Пар», вказуємо тип продукту — м’ясо, не забуваємо встановити час. Потрібна температура підбирається автоматично — 30 хвилин.

Ця модель мультиварки Magio MG409 оснащена 3D нагріванням, а це значить, що чаша прогрівається з усіх боків рівномірно. І відповідно, будь-яку страву буде добре просмаженим. Отже, тефтелі готові! Але на цьому варіанти здорового харчування не закінчуються.

Як приготувати йогурт в мультиварці

Одним натисканням кнопки «Йогурт», мультиварка Magio MG409 може перетворитися в непогану йогуртницю.

Наливаємо в миску небагато води, ставимо баночки з молоком і закваскою, закриваємо кришку, вибираємо програму «Йогурт», і натискаємо «Старт». Через 8 годин отримуємо найсмачніший і корисний продукт.

Крім перерахованих вище програм, є тут і стандартні, які зустрічаються у кожної мультиварки. І звичайно, функції «Підігрів» і «Відкладений старт» тут так само присутні.

У висновку

Підведемо підсумки, скажемо, що мультиварка Magio MG409 — справжній комбайн по приготуванню їжі. З цим приладом нам не потрібна окремо фритюрниця, пароварка і йогуртниця. Та й кількість каструль і сковорідок на кухні можна значно скоротити. А якість збірки і матеріалів гарантують її тривалу службу.

Так як Magio MG409 — новинка в ряду мультиварок, щоб знайти її вартість не дуже легко, а тим більше відгуки тих, хто опинився в перших рядах покупців. Її вартість близько 97 доларів.

Хвалити і хвалитися, звичайно, все вміють, але все ж щирість іноді вдається прочитати між рядків:

Мультиварка класна, за такі гроші виконує усі функції, що і дорогі (наприклад, Panasonic). Спочатку купували на подарунок, але я потім вирішили купити і собі. У нас це мультиварка вже друга (стару віддали покористуватися), ну а собі купили більш нову модель. 100 програм, готуйте собі на здоров’я при цьому займайтеся улюбленими справами.

Плюси: Готує все на що здатна тільки фантазія, без проблем. Виглядає добре, меню доступно навіть дитині 10 років

А на десерт пропонуємо подивитися подивитися на сестричок нашої мультиварки у відеоогляді

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи