Fujifilm Instax Mini 90 — фотокамера моментальної друку

Камера Fujifilm Instax Mini 90 — це ретро в квадраті. По-перше, гаджет виконаний у стилі «Привіт з сімдесятих». А по-друге, він може робити миттєві фото «А-ля Polaroid». Може здатися, що перед нами щось елементарне, але це удавана простота. Почнемо з того, що Mini 90 сильно відрізняється від тих Полароїдов, які були популярні ще 20-25 років тому. Тут явно більше електроніки.

Mini 90 — на сьогодні найбільш просунута камера в лінійці Instax

У неї є кілька режимів зйомки, включаючи два абсолютно нових: з подвійною експозицією і тривалою витримкою. У новинці, нарешті, спростили режим macro зйомки, і замінили спеціальні батареї на акумулятор, що здешевило вартість користування камерою.

Формат кадру, який використовується в Mini 90 — 62 х 46 мм Сучасним користувачам, напевно, це здасться обмеженням. Але тільки не фотохудожників, багато з яких вважають Instax незамінним інструментом. Зараз це вважається своєрідним трендом — робити кадри розміром з кредитну картку.

Камера Fujifilm Instax Mini 90

Чи знаєте ви, що в свій час, за кордоном, Поляроїди використовувалися професіоналами — вченими, лікарями, поліцейськими, усіма тими, кому потрібно було отримати знімки терміново. У чому ж фішка такого напряму в фото сьогодні?

Фотографи пояснюють, що раніше люблять знімати на плівку, так як вона дисциплінує, але бувають моменти, коли не хочеться чекати проявлення плівки, а хочеться отримати тут і зараз той момент, який тільки що був відображений. А переваги Mini 90 бачать для себе в тому, що в цій камері з’явилася тривала витримка, мультиекспозиція, можливість відключення спалаху. До речі, високопотужна спалах випромінює ідеальне кількість світла, що допомагає оптимізувати експозицію.

Під час зйомки Mini 90 зберігається те саме диво, яке викликає ностальгію за плівковою епосі, за умови, звичайно, знімків хорошої якості. Хоча середня ціна кадру може спонукати нас швидше навчитися робити цікаві картки, так як у відсіку міститься всього 10 аркушів фотопаперу, а значить кожен знімок повинен бути зроблений напевно.

Режими і функції фотокамери

Mini 90

Моментальна камера Mini 90 фотографує в різних режимах: «портрет«, «пейзаж«, «діти«, «свято«.

  • Для зйомок у приміщенні використовуйте режим «свято«, він додасть яскравості
  • Рухомі об’єкти, людей і тварин, якісно відзняти можна в режимі «діти«.
  • Режим «макрозйомка» дозволяє знімати на близькій відстані.
  • При «подвійної експозиції» у вас вийде фотографія з двох кадрів.
  • Режим «довга експозиція» дозволяє зафіксувати на фото красиві панорами (в тому числі і нічні) і хвости світла, завдяки тому, що затвор залишається відкритим ще 10 секунд, поки не буде відпущена кнопка спуску затвора.

Така кількість режимів робить камеру ще привабливіше.

Дивлячись на задню панель камери, перше, що ви помітите це дисплей. Це маленьке доповнення стало великим плюсом, так як тепер ви можете бачити, скільки знімків зробили. Ви також помітите маленький відсік, в якому зручно поміщаються листи фотопаперу.

Ергономічні рішення

фотокамера Fujifilm Instax Mini 90

  • Диск вибору режиму розташований таким чином, що не відриваючись від видошукача можна перемикати режими і функції. Також, змінити режим можна, прокрутивши об’єктив камери.
  • Знімну батарею камери можна спокійно перезарядити. Її ресурсу вистачить на 100 знімків.
  • За допомогою штативного гнізда, Mini 90 можна встановити на штатив.
  • Дві кнопки на корпусі камери дозволяють фотографувати в портретній і альбомній орієнтації зйомки.
Polaroid воскрес!

Фотокамера Fujifilm Instax Mini 90 — це не тільки неймовірний класичний ретро-дизайн і супер-функції. Це новий підхід в світі моментальної фотографії, яка подобається багатьом з нас. Адже це так здорово, мати можливість сфотографувати і відразу ж подарувати готовий і видрукуваний знімок. Ви будете вигідно відрізнятися від всіх, хто звик користуватися фотокамерою на смартфоні — цікавість оточуючих вам забезпечено!

Моделі Instax можна придбати в інтернет-магазинах:

Fujifilm Instax Mini 90 Brown

Fujifilm Instax Mini 90 Neo

Fujifilm Instax Mini 90 Black

Рекомендуємо купувати касети з фірмовими картками:

Фотоплівка Fujifilm Instax Mini 90

Instax Mini 90

Робіть чудові знімки і відразу діліться ними зі своїми друзями!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи