Моделі Epson: принтери Epson L810, Epson P50 і Epson XP-800

Давайте порівняємо одразу три друкуючого пристрою від компанії Epson. Це: Epson Stylus Photo P50, Epson L810 і 5-кольоровий БФП Epson Expression Premium XP-800. У них дійсно багато відмінностей, але одне їх об’єднує точно: вони класні! Чорні, компактні, продуктивні пристрої формату А4! Ці моделі по праву вважаються кращими в своєму класі. Кожен апарат відмінно справляється зі своїми завданнями.

Відмінності? Є!

Перша відмінність цих пристроїв — їх призначення. P50 і L810 відносяться до професійних фотопринтерів, які використовуються в фотолабораторіях. XP-800 теж призначений для друку фото — так зазначає сайт виробника, але його не можна віднести до професіоналів фотомистецтва.

Друкуючий механізм апаратів принципово відрізняється: якщо у P50 і L810 моделей каретка їздить по валу, що вважається більш зносостійкість і надійно, то у XP-800 каретка ходить по рамі.

Epson L810

БФП має 5 кольорів, з яких 2 чорних. 810-я і 50-я модель мають 6-ти кольоровою палітрою. Крім стандартних Yellow, Magenta, Cyan і Black, у них є Light magenta і Light Cyan. Саме вони призначені для кращої друку півтонів — шкіра, небо, зелень.

Epson P50

Порівняйте шести-кольорове і п’яти-кольорове пристрою: XP-800 так добре показав себе при друку фото, що виникло запитання: «чи потрібні Light magenta і Light Cyan для друку якісних знімків? Або пятицветки теж здатні на фото професійної якості?»

Epson XP-800

Дозвіл друку

Дозвіл друку складає 5760 х 1440 dpi у всіх моделей. Мінімальний обсяг чорнильної краплі 1,5 pl. Всі вміють друкувати без полів. Швидкість друку кольорової фотографії 10 х 15 становить 12 секунд у всіх пристроїв. P50 і L810 однаково швидко друкують і текстові документи в режимі Draw. Швидкість друку при цьому — 37 чорно-білих або 38 сторінок у хвилину. XP-800 в такому ж режимі відтворює 32 кольорових або чорно-білих сторінок за хвилину.

Всі фотографії виходять яскравими, соковитими. Картинка соковита з ідеально окресленими лініями. Найбільш природна передача кольору у L810. Зате чорний колір у XP-800 і P50 виглядає оксамитовим, глибоким. У L810 такого ефекту немає. Фотографії у XP-800 лише трохи поступаються результатам професіоналів — уважно і прискіпливо порівнюючи фотографії, можна побачити незначні відмінності колірних відтінків.

качество печати

Але в цілому, XP-800 підтвердив, що справляється з печаткою фото не гірше шести кольорових апаратів. До того ж, у нього є досить багато відмінних фішок, якими не можуть похвалитися два інших друкуючого пристрою.

Фішки МФУ Epson Expression Premium XP-800
  • По-перше, XP-800 — це МФУ 4 в одному: принтер, сканер, копір і факс. Його суперники — лише принтери. Додатковий функціонал буде дуже до речі, коли буде необхідно відсканувати або скопіювати документи.
  • По-друге, дозвіл режиму сканування складає 4800 х 4800 dpi.
  • По-третє, ця модель оснащена автоподатчиком, який допоможе вам автоматично обробити велику кількість сторінок.
  • По-четверте, і найголовніше, XP-800 оснащений wi-fi, — можна легко друкувати без проводів.

МФУ Epson Expression Premium XP-800

З можливих способів підключення у L810 — слоти для карт-пам’яті, PictBridge і USB. Те ж саме є і в XP. З інтерфейсів P50 — тільки USB. Крім того, XP-800 і L810 вигідно виділяються рухомими сенсорними панелями управління з дисплеєм. У XP екран більше, діагоналлю 8,8 см, екран L810 — 6,9 див.

Гарантія виробника

Гарантія на L810 становить 12 місяців або 3000 відбитків, в залежності від того, що настане першим. У двох інших апаратів таких обмежень немає, їх гарантія становить 1 рік.

garantiya_printerov_Epson

Всі особливості апаратів розглянуті, залишилося вибрати кращий і найбільш вигідний для кожного з вас.

Використовуйте друкуючі пристрої для фотодруку, адже це так зручно, мати в будь-який час і в будь-якому місці, можливість повноцінної роботи з документами та фотографіями. І не забувайте, вибираємо найкраще і найбільш вигідну!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи