Млинниця Tefal PY 604432 — це те, що потрібно!

Скажіть, ви все ще печете млинці відразу на шести сковорідках? Тоді млинниця Tefal PY 604432 те, що вам потрібно!

Це дійсно крута млинниця з легким термопластиковым корпусом і двома змінними плитками, на два і шість млинців. Це дуже зручно — плитки можна зняти і помити або просто протерти серветкою.

Розігрівається прилад швидко і тримає температуру. Антипригарне покриття говорить сама за себе — млинець грудкою виключені. Зазначимо, що масла для приготування млинців потрібно зовсім мало. Досить змастити маслом перший раз, і далі пекти млинці без застосування олії.

Млинна скорострільність приголомшлива — 60 млинців в годину. Коли заливаєш шостий блін, перший вже можна перевертати. Це процес, про який мріє кожна господиня. Прилад має 5 рівнів нагріву, маленькі млинці можна піч на 3-му рівні, великі на 5-му.

В комплект входять: ополоник і 6 лопаточок для перевертання млинців.

Звичайно, млинниця не маленька: півметра в довжину. Потрібно заздалегідь подумати, де ви будете зберігати її на кухні. Хоча завжди можна придумати відмінне рішення для зберігання дрібних предметів. Мабуть, це єдиний мінус, але адже не все коту масляна)

В іншому ж, млинниця Tefal PY 604432 — це те, що потрібно дружній родині. Проблема «Що приготувати сьогодні на сніданок» буде вирішена, адже млинці можна готувати з будь-якою начинкою, і кожен сніданок не стане нудним.

Одна проти шести сковорідок. Ви все ще думаєте? До речі, придбати блинницу для себе або в подарунок можна тут. Для любителів млинців вона просто чудо!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи