Комерційне обладнання LG ELECTRONICS для сфери обслуговування на виставках CLEANEXPO 2017 в Санкт-Петербурзі і Краснодарі

МОСКВА, 17 квітня 2017 – LG Electronics візьме участь у Міжнародній виставці CleanExpo, що проходить в цьому році також 19-21 квітня в Санкт-Петербурзі і 25-27 квітня в Краснодарі. Міжнародна виставка CleanExpo – це обладнання та матеріали для професійного прибирання, санітарії, гігієни, хімічної чистки та прання. LG, будучи одним технологічних лідерів на ринку побутової техніки, пропонує комерційне пральне обладнання професіоналів сфери обслуговування та власникам малого бізнесу.

На стенді партнера компанії «Новель груп» в Санкт-Петербурзі і власної виставкової зоні LG в Краснодарі будуть представлені, як новинка – пральна машина «Титан» з завантаженням 15 кг, так і вже заслужили визнання фахівців пральна машина LG WD—H069BD2S (10 кг) і сушильний апарат LG TD—V1329EA7 в колоні, а також новітня система догляду за одягом за допомогою пари шафа Styler.

стиральная машина Титан

Ще більше завантаження і збільшений термін служби пральної машини

Нова комерційна пральна машина LG «Титан», представлена на російському ринку, має завантаженням до 15 кг білизни. Як і вся лінійка компанії LG, ця модель не тільки оснащена надійним інверторним двигуном з системою прямого приводу (з прямим кріпленням барабана до нього без ременів і шківів), але і відрізняється наявністю чотирьох амортизаторів.

Завдяки їм, а також міцної конструкції з точним контролем роботи двигуна, забезпечується низький рівень шуму і вібрацій в поєднанні з високою енергоефективністю. При цьому, що особливо важливо для комерційних користувачів, LG надає на двигун 10 років гарантії виробника. Відмінність нової моделі і в особливому захисному корпусі нагрівача, надійно захищає його від утворення накипу. А значить збільшений термін служби Тена без необхідності його спеціального очищення або заміни.

Безсумнівно, зручним для сфери обслуговування є і диспенсер, розміщений у верхній частині пральної машини «Титан» (15 кг), а також кнопка екстреної зупинки на панелі управління. Додатковими опціями для користувачів комерційного обладнання також стали спеціальний цикл прання речей при 30°C, можливість установки часу попереднього прання і автоматичного дозування миючих засобів. Ще одна функція, яка допомагає користувачам комерційної пральної машини LG «Титан» (15 кг) відслідковувати стан нагрівача – HE.

Помилка HE відображається, якщо температура не збільшується як мінімум на 7 градусів після 30 хвилин нагріву. Однак, якщо цільова температура буде досягнута, помилка HE не буде відображатися.

прачечное оборудование LG

Пральна машина LG «Титан» (15 кг) буде доступна на російському ринку з травня 2017 року.

Гнучкість установки і зручність експлуатації

В залежності від конфігурації приміщення і бізнес потреб, комерційні користувачі можуть самі вибрати, як встановити своє пральне обладнання LG — одиночна установка пральної машини або сушильного барабана, установка сушильного барабана поверх пральної машини. Так, на виставці CleanExpo 19-21 квітня в Санкт-Петербурзі і 25-27 квітня в Краснодарі буде представлена колона з пральної машини LG WD—H069BD2S і сушильного апарату LG TD—V1329EA7.

Вертикальний монтаж сушильного барабана поверх пральної машини не створить незручностей при роботі завдяки переміщуваного панелі управління AdaptAble™. При горизонтальній установці устаткування в лінію панель управління AdaptAble™ монтується у верхній частині сушильного барабана, а при вертикальному монтажі – у нижній його частині. Таким чином, вона завжди знаходиться на зручній висоті, а можливість переміщення надає користувачеві експлуатаційну гнучкість для задоволення індивідуальних потреб. Також є можливість перенавески двері сушильного барабана – наліво і направо.

коммерческое оборудование LG

LG Styler — система догляду за одягом за допомогою пари

Для підтримки свіжості речей LG представляє комерційним користувачам систему Styler для догляду за одягом за допомогою пари. Завдяки технології LG TrueSteam® відбувається легке без зусиль освіження і дезінфекція речей, видалення запахів з них, а також разглаживаение легких складок і застрягання і відновлення стрілок на брюках.

Докладно ознайомитися з лінійкою комерційного обладнання LG для сфери обслуговування ви зможете відвідавши виставку CleanExpo: 19-21 квітня на стенді «Новель Груп» в Санкт-Петербурзі і 25-27 квітня на стенді LG в Краснодарі.

# # #

Про компанію LG Electronics, Inc.

LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) є світовим лідером в області інновацій та виробництва високотехнологічної електроніки, сучасних засобів мобільного зв’язку та побутової техніки. У компанії по всьому світу працює 77,000 людина в 125 філіях. Компанія LG складається з чотирьох підрозділів: Home Appliance & Air Solution, Mobile Communications, Home Entertainment, і Vehicle Components, загальний обсяг світових продажів яких в 2016 році склав 47,9 млрд доларів США (55,4 трлн південнокорейських вон). LG Electronics є одним з провідних у світі виробників плоско-панельних телевізорів, мобільних телефонів, кондиціонерів повітря, пральних машин і холодильників. Також LG Electronics лауреат премії 2016 ENERGY STAR Partner of the Year. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.LGnewsroom.com.

Про компанії LG Electronics Home Appliance & Air Solution

Компанія LG Electronics Home Appliance & Air Solution — світовий лідер в області виробництва побутових приладів, систем кондиціонування та забезпечення якості повітря. Компанія створює єдині рішення для дому за своїми базовими технологіями, що лідирують у галузі. LG прагне покращити життя споживачів в усьому світі, пропонуючи ретельно продуману продукцію, включаючи холодильники, пральні машини, посудомийні машини, кухонні прилади, пилососи, вбудовану техніку, кондиціонери, очисники та осушувачі повітря. Разом узяті, ці прилади полегшують життя, мають чудові характеристики, забезпечують відмінну економію і піклуються про наше здоров’я. Детальну інформацію ви можете знайти на сайті www.LG.com.