Мікрохвильові печі LG NeoChef забезпечують високу точність нагріву, достатню для випалу керамічного виробу

Завдяки рівномірному розподілу тепла, технологія Smart Inverter відкриває можливості для безмежного кулінарної творчості.

Компанія LG Electronics (LG) представила дивовижний проект, який реалізувала за допомогою своєї новітньої моделі — мікрохвильовій печі NeoChef. У співпраці з Даніелем Лісом (Daniel Les), відомим румунським художником і гончаром, нова мікрохвильова піч від LG з технологією Smart Inverter була використана для випалювання керамічних виробів.

Завдяки цій передовій технології вдалося створити красиву і міцну порцеляновий посуд різних форм і розмірів.

технология smart inverter

Цей проект розпочався з простого запитання: чи можливий випал керамічних виробів без використання традиційної печі і вогню?

Зазвичай в процесі підготовки до випалу потрібно докласти чимало зусиль, щоб забезпечити рівномірне прогрівання по всій поверхні оброблюваного матеріалу. Для створення необхідних умов порцелянові вироби слід витримувати в печі цілу ніч, зберігаючи при цьому незмінний рівень тепла.

«Коли компанія LG запропонувала мені взяти участь у цьому проекті, я подумав, що досить складно буде створити порцеляновий посуд у мікрохвильовій печі. По суті, головне при випалюванні кераміки — суворий контроль над рівнем проникає в матеріал тепла — згадує Даніель Ліс. — Якщо мікрохвильова піч NeoChef не зможе рівномірно розподіляти цей жар по всій поверхні вихідного матеріалу, то готовий фарфор трісне. Однак завдяки наявності технології Smart Inverter, яка забезпечує строгий і точний контроль температури, я подумав, що це все ж здійсненне».

Даниилово

печь NeoChef

При випалюванні особливу увагу необхідно приділяти підтримці стабільного і рівномірного нагріву. У печі NeoChef був отриманий відмінний фарфор, завдяки просунутої технології Smart Inverter, що забезпечує чіткий контроль заданого рівня потужності в діапазоні від 200 до 1100 ватт для рівномірного, ефективного і точного нагріву. При максимальному рівні потужності 1100 вт ця мікрохвильова піч готує страви швидше, ніж моделі попереднього покоління.

Сам проект став наочним доказом ефективності технологій LG, так як у підсумку з допомогою семи мікрохвильових печей NeoChef вдалося без зусиль виготовити різноманітні керамічні чашки і тарілки.

керамика

Технологія Smart Inverter

Після успішного завершення спільного проекту компанія LG і Даніель Ліс використовували виготовлену ними посуд для приготування вишуканих страв в тій же мікрохвильовій печі. Технологія Smart Inverter, реалізована в NeoChef, допомагає користувачам готувати страви на професійному рівні.

Так, наприклад, цю піч можна використовувати для вистоювання (підняття) тесту, розтоплення шоколаду і масла, а також для приготування безлічі інших страв, які потребують особливих умов, таких як йогурт і картопля фрі з додаванням невеликої кількості олії.

преимущества NeoChef

Переваги LG NeoChef

Також, LG NeoChef відрізняється мінімалістичним дизайном, що підвищує зручність використання і відповідним останнім модним тенденціям у цій галузі. Глянсова передня панель в поєднанні з витонченою матовою поверхнею корпусу надають мікрохвильовій печі вишуканий і витончений вид. Ергономічна заокруглена ручка-кишеню і кругла ручка налаштування, забезпечують оптимальний рівень зручності для користувачів.

А проста, інтуїтивно зрозуміла система сенсорного управління, максимально полегшує налаштування.

LG NeoChef

Крім того, ця мікрохвильова піч оснащена цілим рядом функцій, що підвищують гігієнічність і зручність її використання. Спеціальне антибактеріальне легкоочищаемое внутрішнє покриття EasyClean допомагає зберігати чистоту печі, перешкоджаючи розповсюдженню до 99,99%, і робить можливою очищення внутрішньої поверхні печі всього в три рухи. Стійка шестикутна опора поворотного столика забезпечує підвищену надійність завдяки наявності шести точок підтримки підстави.

Мікрохвильова піч NeoChef зі збільшеним внутрішнім об’ємом відмінно впишеться в інтер’єр будь-якої кухні і при цьому зможе вмістити великі страви.

Для перегляду рекламного відеоролика відвідайте сторінку LG на YouTube.

Джерело