МФУ Brother DCP-7057R

Шукаєте надійного ділового помічника? Брат 7057 — він же МФУ Brother DCP-7057R.

Дивишся на нього і розумієш, що він може виконати будь-яку робочу завдання. Акуратний зовнішній вигляд реалізований в класичному офісному дизайні — світло-сірий колір, просто нічого зайвого.

Апарат поєднує в собі функції копіра, лазерного принтера і кольорового сканера. Зазначимо прямий тракт подачі паперу. Швидкість друку до 20 сторінок в хвилину.

З допомогою лотка подачі на один аркуш ви можете друкувати на спеціальних матеріалах: конвертах, плівках, етикетках, глянцевому і матовому папері. Лоток для подачі паперу вміщує 250 аркушів. Приймальний лоток може зберігати до 100 аркушів. Друкує ця модель в чорно-білому режимі, робочий ресурс до 10000 сторінок формату А 4 в місяць. Максимальна кількість копій — 99 за один цикл. Такої продуктивності цілком достатньо для маленького офісу, а для домашнього використання і поготів.

Управління

Витратні матеріали легко замінюються. На панелі управління все дуже просто: рк-моніторчик розповість про те, скільки чорнила у вас залишилося. Тепер ви завжди зможете вчасно замінити картридж. Одного картриджа вистачить приблизно на 1000 сторінок, а якщо використовувати фотобарабан підвищеної ємності, то й зовсім на 12 тисяч.

Кольоровий сканер працює з глибиною 48 біт. Роздільна здатність 600 х 2400 dpi. Можлива відправка на e-mail з самого пристрою.

Інтерфейс USB 2.0. До речі, дріт до комп’ютера треба купувати окремо.

З плюсів моделі можна відзначити досить високу швидкість друку і сканування. Інший плюс — підтримка роботи з різними операційними системами. МФУ Brother DCP-7057R має режим економії тонера і паперу, що робить Brother DCP-7057R по-справжньому вигідною покупкою. Дане МФУ також здатне друкувати водяні знаки і має режим плакатного друку, що зайвий раз підтверджує його багатофункціональність.

Переваги:

Основними перевагами даного МФУ є:

  • відсутність чіпа, який не дозволяє перезаправляти картриджі
  • мала вартість оригінальних картриджів (у два і більше рази дешевше оригінальних картриджів інших виробників)
  • дуже високий ресурс оригінальних картриджів, який дозволяє виробляти велику кількість перезаправок без заміни основних елементів
  • невисока вартість

Важить МФУ близько 10 кг. Габарити близько 40 см в ширину і глибину. А у висоту 27 див. Об’єм оперативної пам’яті 16 Мб.

Наша оцінка

МФУ Brother DCP-7057R — відмінний апарат для дому або невеликого офісу. Хороше поєднання ціни та якості.

Варто відзначити, що пристрій Brother має сертифікат Energy Star. Стандарту Energy Star можуть відповідати тільки найекономніші пристрою.

Продуктивне багатофункціональний пристрій Brother DCP-7057R стане незамінним інструментом для повсякденного офісної роботи. Знадобиться всього кілька днів, щоб ви змогли оцінити швидкість і якість друку, копіювання і сканування з МФУ Brother DCP-7057R.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи