Panasonic ER-GC71 — творчий підхід до створення стильної зачіски та бороди

Давно відомо, що знайти хорошого перукаря складно, але підстригти себе самостійно, для більшості з нас, ще більш складно здійсненне завдання. Тим не менш, є чоловіки, які не будучи професійними перукарями, барберами або стилістами, вміють перетворити повний хаос і безлад на голові в досить пристойну і осмислену зачіску. Одним словом, вміють привести себе в порядок за кілька хвилин за допомогою універсальних помічників — машинок для стрижки волосся.

Особистий барбершоп у себе вдома

За статистикою 65% чоловіків хочуть собі велику і пишну бороду, решта 35% обманюють себе і інших в тому, що вони хочуть. Багатьом здається, щоб ростити бороду, потрібні лінь і час. Але з таким підходом можна перетворитися в Робінзона Крузо з потворної рослинністю на обличчі. За бородою потрібно доглядати. Зробити це легко, якщо є відповідний для цього інструмент.

Таким інструментом користуються щасливчики, і це — машинка для стрижки волосся Panasonic ER-GC71. Як і належить універсальної машинки для стрижки Panasonic ER-GC71 — простий і багатофункціональний прилад. Їм можна красиво оформляти бороду, бакенбарди і вуса, а також стригти волосся на голові.

Для цих цілей в комплекті є все саме необхідне:

 • дві пластикові насадки
 • масло для змащування різальних елементів
 • щіточка для чищення
 • блок живлення
 • чохол для подорожей.

Panasonic ER-GC71 має водонепроникний корпус і працює від мережі або акумулятора. Неймовірно ергономічний дизайн дозволяє машинці зручно лежати в руці під час стрижки.

машинка для стрижки волос от Panasonic

Особливої уваги заслуговують леза з нержавіючої сталі. Приємно дивують рухливі леза конічної форми, так як на відміну від інших звичайних лез, вони не пропускають жодного волоска. Завдяки саме цій конструкції забезпечується виконання стрижки точно визначеної довжини.

З допомогою поворотного дискового перемикача, який знаходиться на рукоятці машинки, можна створити можливості для стрижки волосся і бороди, маючи в своєму розпорядженні 38 точних налаштувань довжини.

Переваги машинки для стрижки волосся Panasonic ER-GC71

Насправді, всі перераховані переваги є основними характеристиками Panasonic ER-GC71, завдяки яким задоволених покупців стає все більше.

Отже, повторимо ще раз:

 • Точне рухоме ріжуче лезо
 • 38 налаштувань довжини
 • Водонепроникний корпус
 • Не менш важливі й інші характеристики приладу:

  характеристики panasonic ergc71

  Багатьох може зацікавити здатність приладу працювати як від мережі, так і від акумулятора — не завжди доводиться приводити себе в порядок в домашніх умовах. При зарядці протягом 8 годин час автономної роботи становить 40 хвилин. А також, буде цікаво дізнатися про те, що секрет формування чітких, точних і рівних ліній при окантовці або при стрижці, полягає в невеликій відстані між рухомими і нерухомими лезами.

  Висновок:

  стильная прическа

  Особливості конструкції машинки дозволяють користуватися нею, як початківцям перукарям, так і професіоналам. З таким комфортним інструментом набагато легше навчитися перукарської майстерності. Машинка для стрижки волосся Panasonic ER-GC71 підходить і для роботи в домашніх умовах, якщо ви віддаєте перевагу стригтися будинку. Та ви і самі все зрозумієте, якщо уважно подивіться серію відеороликів від Panasonic.

  Майстер-класи: яким може бути Panasonic ER-GC71 в умілих руках

  Створення стильної зачіски вимагає певних навичок і майстерності. Переглянувши відеоролики, можна запозичити деякі професійні прийоми і потренуватися на собі або своїх близьких))

  1. Panasonic Self Styling:Професійний

  2. Panasonic Self Styling:Креативний

  3. Panasonic Self Styling:Делікатний

  4. Panasonic Self Styling:Недбалий

  5. Panasonic Self Styling:Спортивний