Марафон LG Electronics «Передай пас добра»: старт добрих справ в Мінську

Мінськ, 10 березня 2017 р.

Напередодні найважливіших спортивних та футбольних подій в Білорусі і Росії запущений унікальний марафон LG Electronics добрих справ підтримку безоплатного донорства крові «Передай пас добра». Він стане лейтмотивом соціальних ініціатив LG в країнах СНД в 2017 році. Проект стартував 10 березня з проведення Дня донора LG в Мінську, в Міському центрі трансфузіології, приуроченого до важливої і доброї дати – Міжнародного жіночого дня – 8 березня.

Послами добрих справ виступили по-справжньому сильні духом спортсмени – гравці відомої футбольної команди «Крумкачы».

Футбольні «ворони» активно підтримували корпоративних волонтерів. Підсумки першої донорської акції LG були підведені на прес-конференції за участю головного лікаря-трансфузиолога р. Мінськ Ольги Климович. Спільна акція LG і ФК «Крумкачы» стала початком програми підтримки донорства крові, ініційованої LG Electronics в Білорусі. Надалі Дні донора LG будуть проходити в Білорусі на регулярній основі, в 2017 році заплановано ще два заходи.

Передай пас добра

Передача естафети у Росію

В рамках марафону «Передай пас добра» серія донорських акцій LG з участю послів добрих справ – відомих футболістів – відбудеться і в Росії.

Футбольний клуб «Крумкачы» став головним проривом футбольного чемпіонату Білорусі в 2015 році. Команда була створена в 2011 році і спочатку виступала аматорській лізі. У сезоні-2014 «ворони» дебютували у другій лізі, завоювавши право виступати в турнірі рівнем вище. У листопаді 2015 футболісти, здобувши перемогу у фінальному матчі сезону, вийшли у вищу лігу Білорусі. Створивши спортивне диво, гравці «Крумкачы» активно підтримують добрі справи і сьогодні приєдналися до донорському руху. За традицією посли добрих справ LG підписали символ донорської естафети – червоне серце, а також і м’яч добрих справ – символ марафону «Передай пас добра».

«Думаю про те, що завдяки нашій підтримці донорського руху, багато людей, що опинилися у важкій життєвій ситуації, отримають другий шанс на життя», – зазначив капітан ФК «Крумкачы» Філіп Іванов.

корпоративное волонтерство

Предваряло День донора виступ експертів LG перед студентами Інституту журналістики Білоруського державного університету (БДУ). На лекції «Корпоративне волонтерство, як найважливіша складова стратегії соціально відповідального бізнесу» Тетяна Шахнес, PR директор LG в Росії, член Координаційного Центру з донорства при Громадській палаті РФ, і Наталя Ковальова, керівник відділу маркетингу LG в Білорусі, поділилися зі студентами досвідом реалізації масштабних соціальних проектів.

Детальніше про стратегії 3.0

Тетяна та Наталія розказали студентам, наскільки важливо у сучасному світі для великого бізнесу слідувати стратегії «Маркетинг 3.0», згідно з якою компанія повинна приносити максимум користі суспільству. Наталія Ковальова представила соціальні ініціативи LG в Білорусі. Так, з 2011 року компанія надає допомогу дітям-сиротам і дітям з важкими захворюваннями. Окремим блоком Наталія розповіла про проект підтримки донорства крові та майбутні плани.

социальные инициативы LG

Тетяна Шахнес розповіла студентам про проект «Космічний марафон добра», реалізованому LG в партнерстві з Об’єднаної ракетно-космічною корпорацією (ОРКК) і присвяченому 55-річчю польоту Ю. А. Гагаріна в космос: це і День донора при підтримці жінки-космонавта, Героя Росії Олени Сєрової на заводі в Рузі, та волонтерська акція в Музеї історії космонавтики в Калузі.

Наталія Ковальова підкреслила, що естафету добрих справ продовжили і колеги в Білорусі, організувавши 12 квітня донорську акцію LG в Мінську.

Пізніше, виступивши партнером Всеросійського молодіжного форуму «Територія смислів на Клязьмі», LG в Росії організувала програму за участю космонавтів Олега та Андрія Артем’єва Бабкіна, а у вересні відбулася урочиста передача в Музей космодрому Байконур капсули часу з посланням для нащадків і літописом добрих справ LG-ОРКК.

Тетяна наголосила, що ставши в 2009 році першим з бізнес-спільноти партнером Моз Росії і ФМБА Росії, LG в підтримку Програми розвитку масового добровільного донорства крові провела вже понад 80 днів донора.

донорство крови

Більше 50 російських видатних спортсменів підтримують донорський рух, ставши послами добрих справ LG. Це боксери Микола Валуєв і Костянтин Цзю, відомі фігуристи, Олімпійські чемпіони Тетяна Навка і Олексій Ягудін, російські бобслеїсти, дворазові Олімпійські чемпіони Олександр Зубков і Олексій Воєвода, дворазова Олімпійська чемпіонка з біатлону Ольга Зайцева, Олімпійський чемпіон з біатлону Антон Шипулін, відомі футболісти Сергій Овчинников, В’ячеслав Малафєєв і Руслан Нігматуллін, легендарна легкоатлетка, дворазова Олімпійська чемпіонка Світлана Мастеркова і багато інших.

Про компанію LG Electronics

LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) є світовим лідером в області інновацій та виробництва високотехнологічної електроніки, сучасних засобів мобільного зв’язку та побутової техніки. У компанії по всьому світу працює 83,000 в 119 філіях. Компанія LG складається з чотирьох підрозділів: Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance& Air Solution і Vehicle Components, загальний обсяг світових продажів яких в 2015 році склав 48.8 млрд доларів США (56.5 трлн корейських вон). LG Electronics є одним з провідних у світі виробників плоско-панельних телевізорів, мобільних телефонів, кондиціонерів повітря, пральних машин і холодильників. Також LG Electronics лауреат премії 2015 ENERGY STAR Partner of the Year. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.LGnewsroom.com.