Зберігайте свіжість у Міжнародний день захисту навколишнього середовища!

Музиканти, які грають на їстівних музичних інструментах, демонструють, як можна зменшити обсяг харчових відходів за допомогою технологій заморозки від LG

СЕУЛ, 5 червня 2017 року – LG об’єднала свої зусилля з талантами в галузі музичного мистецтва з Лондонського Овочевого Оркестру в Міжнародний день захисту навколишнього середовища, щоб підвищити знання людей про проблему нераціонального витрачання продуктів харчування, а також продемонструвати як передові технології охолодження можуть допомогти зберегти продукти свіжими протягом тижнів і місяців.

Международный день защиты окружающей среды

Нераціональне витрачання продуктів є однією з найсерйозніших проблем сучасності. За даними Організації Об’єднаних Націй, майже третина всього продовольства псується або викидається до того, як воно може бути вжито. Приблизно одна третина щорічно виробляється для споживання людиною у всьому світі їжі — а це близько 1,3 млрд. тонн — витрачається марно або викидається. Її вартість становить приблизно 680 млрд. дол. США в промислово розвинених країнах і 310 млрд. дол. США в країнах, що розвиваються. Частка фруктів і овочів в цих харчових втрати вище всіх інших із-за того, що вони є найбільш швидкопсувним продуктом, в якому відсутні штучні консерванти.

продовольствие

Технологія охолодження стала одним з факторів, що вплинули на хід розвитку суспільства, оскільки в тому числі створення і широке впровадження холодильників дозволило людям відійти від аграрного способу життя і переселитися в більш урбанизированную середу. Однак навіть можливості холодильників не безмежні. Дуже високі температури можуть призвести до того, що продукти, особливо такі як натуральні фрукти та овочі, можуть зіпсуватися навіть при зберіганні в холодильнику. Для максимальної користі ці побутові прилади повинні бути ізольовані від коливань температури навколишнього середовища, які можуть змінити температуру всередині них. Змінюється температура всередині холодильника найбільше впливає на термін зберігання продуктів харчування, більше, ніж холод, виділяється самим холодильником.

холодильники LG

Музиканти Лондонського овочевого оркестру (LVO) створюють зелені симфонії з їстівними інструментами шляхом нарізки свіжих продуктів для створення музики. Оркестр, який був заснований більше трьох років тому, розважав любителів музики в Сполученому Королівстві своїми інструментами, створеними з кабачків, перцю, коренів маніоки, моркви і гарбузів.

инструменты из овощей

Оскільки їх виступи залежать від здатності генерувати точні звуки своїми інструментами, музиканти були змушені кожен день створювати нові інструменти зі свіжими овочами, оскільки більш старі продукти не могли створювати ноти, які музиканти вимагали в рамках свого репертуару.

Музыканты Лондонского овощного оркестра

Але потім артисти Лондонського овочевого оркестру дізналися про можливості холодильників LG з фірмовою технологією Інверторного лінійного компресора (Inverter Linear Compressor). Коли музиканти виклали свої інструменти в холодильник LG з лінійним компресором, їх звукові характеристики практично не змінювалися навіть через тиждень зберігання продукту.

хранение продуктов

Найголовнішою перешкодою для довгострокового зберігання продуктів є не тепло, а коливання температури. Тоді як холодильники LG з Інверторним Лінійним Компресором не тільки довше зберігають продукти свіжими, але і відрізняються низьким рівнем шуму і енергоспоживання. LG домагається цього, конструктивним змінам з зменшеним тертям. Тим самим концентруючи більше енергії на підтримання свіжості продуктів.

# # #

Основні факти про втрати їжі та відходів, які ви повинні знати!

www.fao.org/save-food/resources/keyfindings/en

Про компанію LG Electronics, Inc.

LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) є світовим лідером в області інновацій та виробництва високотехнологічної електроніки, сучасних засобів мобільного зв’язку та побутової техніки. У компанії по всьому світу працює 77,000 людина в 125 філіях. Компанія LG складається з чотирьох підрозділів: Home Appliance & Air Solution, Mobile Communications, Home Entertainment, і Vehicle Components, загальний обсяг світових продажів яких в 2016 році склав 47,9 млрд доларів США (55,4 трлн південнокорейських вон). LG Electronics є одним з провідних у світі виробників плоско-панельних телевізорів, мобільних телефонів, кондиціонерів повітря, пральних машин і холодильників. Також LG Electronics лауреат премії 2016 ENERGY STAR Partner of the Year. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.LGnewsroom.com.