Lenovo Yoga Tablet — планшет, який не знає втоми!

У вас, напевно, теж є улюблені джинси, у які вліз один раз, і ходиш до них в школу, на роботу, в університет, на ділові зустрічі, побачення… Тепер до таких речей додасться ще одна — Lenovo Yoga Tablet — планшет, який не знає втоми!

Lenovo Yoga Tablet 10 — цей планшет 10 дюймів в діагоналі, набагато зручніше тримати в руці, ніж будь-який інший, схожий на нього планшет. З ним набагато зручніше працювати! У Lenovo Yoga Tablet є сто мільйонів прикольних фішок, таких як яскраві соковиті кольори екрана, оригінальний лаунчер, якісне технічне наповнення, середня ціна… Але ключові особливості цієї моделі стоять на трьох слонах:

 • форм-фактор + зручність
 • автономність
 • звук

На них і зупинимося!

1 слон — зручність і зовнішній вигляд

Розробники компанії Lenovo надійшли по розумному: вони змістили акумулятор рукоять, розмістили її збоку, і таким чином, центр ваги перемістився в руку, і стало всім добре і зручно!

Рекордної легкістю планшет не відрізняється, 400 грам не побили рекордів айпадів з їх 330 грамами, але якщо б був зафіксований рекорд по утримуванню планшета однією рукою, то Lenovo б точно його побив. До речі, якщо дивитися на бік планшета, то товщина граней збільшується з 3 мм до 7 мм, а далі йде тубус з відкидною підставкою, у якої ще й нога опинилася. Так що тепер планшет може виконувати три акробатичних трюку:

 • Бути просто планшетом в режимі книжки або режимі екрана. Читати легко, приємно дивитися відео, гортати журнали зручно.
 • Бути майданчиком для презентацій або демонстрацій побаченого всім своїм знайомим.
 • Бути робочою площею, з допомогою якої зручно здійснювати серфінг в інтернеті і писати тексти. Спробуйте самі — це дуже зручно!
 • 2 слон — звук

  2 колонки розмістилися не з боків, не на кришці пристрою, а рівно під екраном. Як планшет не крути, звук все одно спрямований тільки на вас. Самий цілеспрямований звук у світі здійснюється за допомогою вбудованих стереодинаміків в підтримкою технології Dolby Digital Plus. Хоча мінус один є — баси відсутні, так що якщо ви слухаєте виключно те, що «качає», то Lenovo вам цього не гарантує. У всьому іншому, звук гучний, чистий і чудовий!

  3 слон — автономність

  Батарея цього планшета привертає увагу, та й взагалі всі переваги Yoga крутяться навколо неї. 6000 маг — це 2-3 робочих дні середніх навантажень. Якщо працювати тільки з планшетом, і завантажити його всім, що тільки в голову прийде, всю суботу і неділю цей планшет відпрацьовує по повній.

  Lenovo Yoga Tablet 10

  Екран Lenovo Yoga Tablet має непоганий запас яскравості, але все ж не Full HD, і це помітно. У нього великий кут огляду, майже 180 градусів, а значить можна показувати великої компанії свій проект або новий ролик…

  Традиційно всередині пристрою розташувався 4-х ядерний процесор МТК81 125/8389 з частотою 1.2 ГГц, який вигідно відрізняється від більш потужних побратимів меншою ненажерливістю і меншою вартістю апарату в кінцевому рахунку.

  Ви самі розумієте, що логічний ланцюжок виглядає так:

  більше роздільна здатність екрану — починає гальмувати все підряд — ставимо більш потужний процесор — від цього менше автономність — велика вартість продукту… і все… переваги апарату загубилися.

  Так що розробники Lenovo відчули, де у Tablet золота середина, і … «давай кувати залізо, поки гаряче»!

  Фронтальна камера Lenovo (5 Мп з автофокусом і спалахом) виявилася цікавіше, ніж основна (1,6 Мп). Вона логічно розміщена, не блищить, зате при хорошому освітленні вас дуже добре видно в Скайпі, і навіть фотографію можна зробити пристойну. А основна камера розмістилася в тубусі, і збоку…, яку втім, при бажанні можна чим-небудь нормальним замінити.

  Якщо і ви зустрінетеся з цим планшетом, то, запевняємо, що вам не захочеться з ним розлучатися ніде: вдома, на роботі, в таксі, в черзі до стоматолога — абсолютно скрізь! Тому що це дуже зручно! Він легкий, тонкий, дзвінкий, такий проміжний помічник між смартфоном і ноутбуком.

  Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи