LED телевізор Samsung UE40H6203AK — відчуйте нову реальність!

Сьогодні в огляді бере участь LED телевізор Samsung UE40H6203AK з діагоналлю 40 дюймів з роздільною здатністю 1920 х 1080, і з частотою розгортки 200 Гц. Розміри моделі з підставкою: висота 61 см, ширина: 93 см, глибина 23 див. Товщина телевізора без підставки всього 93 мм

Дизайн моделі впишеться в будь-який інтер’єр — чорна рамка телевізора поєднується з чорної прямокутної підставкою.

На задній панелі телевізора розміщені 2 порти USB, 2 входи HDML, Ethernet-роз’єм, SCART, аудіо вхід, компонентый вхід, відео композитний вхід.

Можливість кріплення на стіну присутній, але в цьому випадку доведеться подумати про те, як скористатися роз’ємами — впритул до стіни телевізор повісити вже не вийде.

Телевізор оснащений 3D конвертором, технологіями Smart ТБ, Clear Motion Rate (CMR), Motion Control.

З допомогою покращеної технології Clear Motion Rate з високою чіткістю буде відображатися навіть швидкий рух на екрані телевізора. Картинка стала набагато яскравіше і динамічніше порівняно з іншими моделями. Режим Soccer Mode створений спеціально для футбольних фанатів. Соковита зелень трави на полі і всі кольори стадіону, футболістів та вболівальників стали яскравішими, що дозволяє органічно поринути в події на екрані.

А виробники заощадили на 3 D, вірніше заощадили на 3 D окулярах, яких немає в комплекті. За вашим бажанням окуляри доведеться докуповувати окремо так само, як і спеціальну камеру для управління жестами.

Відмінна якість звуку забезпечують 2 динаміка об’ємного звучання потужністю 20 Вт. Wi-Fi відкриває нам доступ до великої бібліотеці додатків і дозволяє переглядати за допомогою панелі Smart Hub, тб-програми, відео кліпи і соціальні мережі.

LED телевизор Samsung

Продуктивність Smart телевізора Samsung значно збільшена завдяки потужному 4-х ядерного процесора. Порадує можливість за допомогою спеціальної програми вивести вміст смартфона або планшета на телевізор, і вміст телевізора на екрани смартфона або планшета. Так само на екрані смартфона можливо мовлення tv.

Ігрова консоль, на думку виробника, більше не потрібна. Нова панель Smart Hub Games Panel відкриє широкий вибір ігор. Однак цієї ігровою панеллю можуть користуватися лише в кількох країнах, включаючи США, Кореї і Англії, що не дозволяє жителям Росії оцінити, наскільки вдалою вийшла ця консоль.

В цілому, телевізор Samsung UE40H6203AK — хороший телевізор з безліччю приємних функцій за дуже комфортною для таких телевізорів ціною. Не саме вдале розташування роз’ємів і відсутність в комплекті 3D-окулярів засмучують, але в загальному сприйнятті губляться на тлі відмінного звуку, чіткої картинки і потужного процесора.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи