Apple вже підтвердила, що її традиційна осіння презентація (перша і не остання) відбудеться у вівторок, 14 вересня. На заході повинні представити смартфони сімейства iphone 13 і смарт-годинник apple watch series 7. Але в свіжому звіті відомий аналітик мінг-чи куо (ming-chi kuo) запевняє, що буде ще одна новинка.

Чекаємо airpods 3

За словами куо, 14 вересня також дебютують бездротові навушники airpods 3. І пора б вже: попереднє друге покоління airpods вийшло в 2019 році. Очікується, що нова модель отримає дизайн, що нагадує airpods pro – зокрема, з укороченими ніжками. А ось активного шумозаглушення чекати не варто-воно залишиться ексклюзивним для airpods pro і airpods max.

Аналітик каже, що після виходу нової моделі airpods 2 залишаться у продажу, оскільки їх виробництво ще триває. Але в будь-якому випадку стара модель буде дешевше нової. Для цього apple або підніме цінник airpods 3, або зменшить вартість airpods 2. Останні, до речі, зараз коштують від 159 доларів. Який саме варіант вибере виробник-поки незрозуміло.

В цілому, куо очікує, що запуск нового покоління airpods 3 матиме позитивний вплив на продажі навушників apple, і аналітик прогнозує збільшення поставок на 10-15%.

До слова, оновлені airpods pro очікуються не раніше наступного року.

9to5mac