Крапельна кавоварка Philips HD7459/20 — запорука бадьорого ранку і гарного настрою!

Припустимо, ви прокинулися вранці, яке перше бажання ви відчуваєте? Правильно! Випити чашечку гарячої кави! Але крім одного бажання буде потрібно ще і кавоварка, наприклад така, як крапельна кавоварка Philips HD7459/20. Ось про неї сьогодні і поговоримо.

Кавоварок існує величезна кількість різних видів: автоматичних і не автоматичних, які готують всякі капучіно і мокко. Є навіть такі, в роботі яких, часом, дуже складно розібратися. Всі вони, крім функціональних можливостей, ще й відрізняються ціною.

А ось наша кавоварка Philips HD7459/20 — проста, надійна, і цілком доступна. А головне, вона варить відмінний кави!

Як приготувати смачну каву?

У ній все просто: заливаєте в кавник об’ємом 1,2 літра воду, в спеціальну ємність засинаєте натуральну мелену каву, вмикаєте пристрій, і вам залишається лише трохи почекати логічного завершення процесу, приблизно 10 хвилин.

Philips HD7459/20

Функціональні можливості кавоварки

У нашій кавоварці є інноваційний індикатор рівня води, що показує на скільки чашок залишилося води. З ним дуже зручно стежити за об’ємом води!

Ця модель має функцію «Капля-Стоп», що дозволяє перервати приготування кави в будь-який момент. Свою кавоварку ви можете запрограмувати на час, коли ви хочете отримати чашку найсвіжішого кави. Уявляєте, прокидаєтеся, а ваш кави готовий! Головне, звичайно, не проспати цей чудовий момент!

Функція Автовимкнення» — для забудькуватих. Просто йдіть у своїх справах, а кавоварка через тридцять хвилин відключиться без вашої участі.

А якщо ви захочете ще чашечку кави, то кавоварка збереже його для вас гарячим. Для цього у неї є спеціальна підставка з автоподогревом.

кофеварка

Потужність кавоварки Philips HD7459/20 — 1000 Вт. Така потужність дозволяє приготувати каву міцним і насиченим, в той час, як споживання електроенергії зовсім незначне.

Знімні деталі Philips можна мити в посудомийній машині. А сама кавоварка не займе багато місця на вашій кухні. Компактний розмір і стильний дизайн моделі відмінно впишуться в інтер’єр будь-якої кухні.

До речі, наша кавоварка зручно фіксується на столі за допомогою нековзних ніжок, а захист від протікань робить пристрій надійним і безпечним для всіх членів сім’ї.

Якщо ви любите не просто каву, а просто відмінний кави, сміливо переходьте в інтернет-магазин. Ми впевнені, що якщо ви звикли економити свій час вранці, то хороша ціна вас приємно здивує.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи