«Космічний» урок добрих справ LG і ОРКК

Москва, 27 березня 2017 р. – Компанія LG Electronics вносить свій внесок у розвиток російського суспільства, реалізуючи проект «Корпоративне волонтерство в області донорства крові». Його важливою частиною є просвітницька діяльність серед молоді. Розвиваючи цей напрямок в 2017 році, LG Electronics проведе серію лекцій для учнів московських шкіл, продовживши стартувала в 2016 р. програму «Школа добрих справ LG». Перший «космічний» урок добра 2017 р. відбувся в школі 1371 спільно з Об’єднаною ракетно-космічною корпорацією (ОРКК) і з участю льотчика-космонавта, Героя Росії Олександра Лазуткіна.

У цьому році до ініціативи LG приєднався партнер компанії за соціальним проектам – Об’єднана ракетно-космічна корпорація (ОРКК). На уроках добрих справ фахівці в області КСВ і космонавти розкажуть учням, як можна змінити світ добрими справами.

Експерти навчили школярів соціального проектування

Експерти школярів навчать, як розробити концепцію, скласти план дій, а потім втілити в життя яскравий проект добрих справ. Для закріплення отриманих знань хлопці самостійно розроблять, захистять і реалізують соціально значущий проект.

Перший «космічний» урок добра в 2017 р. пройшов у школі №1371. Участь у занятті взяли учні 8-х класів. Відкрила зустріч теоретична частина від PR-директора LG Electronics, члена Координаційного центру з донорства при Громадській Палаті РФ Тетяни Шахнес.

Використовуючи успішні кейси з практики компанії, Тетяна окреслила основні етапи створення соціальних проектів та умов їх реалізації. В якості прикладів було наведено «Космічний марафон добра», реалізований LG в партнерстві з ОРКК і присвячений 55-річчю польоту Ю. А. Гагаріна в космос. Це і День донора при підтримці жінки-космонавта, Героя Росії Олени Сєрової на заводі в Рузі, та волонтерська акція в Музеї історії космонавтики в Калузі.

донорство крови

Зустрічі з героями

Пізніше, виступивши партнером Всеросійського молодіжного форуму «Територія смислів на Клязьмі», LG в Росії організувала програму за участю космонавтів Олега та Андрія Артем’єва Бабкіна, а у вересні відбулася урочиста передача в Музей космодрому Байконур капсули часу з посланням для нащадків і літописом добрих справ LG-ОРКК.

Про важливість соціальних проектів розповів і льотчик-космонавт, Герой Росії, заступник генерального конструктора з космічного обладнання і спорядження НВП «Зірок» Олександр Лазуткін.

По завершенні лекції школярі розділилися на команди і в режимі «мозкового штурму» придумали ідеї власних соціальних проектів, а також механіку їх реалізації. Роботу класів курирували класні керівники та провідні експерти в області КСВ.

корпорация LG

Захід завершився презентацією розроблених проектів. Експертне журі прокоментувало ініціативи і позначило рекомендації щодо їх доопрацювання. Отримавши коментарі, школярі пішли на детальне опрацювання проектів. Команда, яка організувала кращий проект, зможе користуватися в процесі навчання потужним смартфоном LG К10 2017 з широкоформатного селфи-камерою.

Про компанію LG Electronics

LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) є світовим лідером в області інновацій та виробництва високотехнологічної електроніки, сучасних засобів мобільного зв’язку та побутової техніки. У компанії по всьому світу працює 77,000 в 123 філіях. Компанія LG складається з чотирьох підрозділів: Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance & Air Solution і Vehicle Components, загальний обсяг світових продажів яких в 2015 році склав 48.8 млрд доларів США (56.5 трлн корейських вон). LG Electronics є одним з провідних у світі виробників плоско-панельних телевізорів, мобільних телефонів, кондиціонерів повітря, пральних машин і холодильників. Також LG Electronics лауреат премії 2015 ENERGY STAR Partner of the Year. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.LGnewsroom.com.