«Космічні» ініціативи добра LG і ОРКК на Байконурі

Алмати, Байконур, Казахстан – напередодні запуску ракети-носія «Союз-ФГ» з транспортного космічного корабля «Союз МС-02» LG Electronics і Об’єднана ракетно-космічна корпорація (ОРКК) провели ряд заходів в Казахстані в рамках реалізації спільних «космічних» ініціатив добра, присвячених 55-річчю польоту в космос Ю. А. Гагаріна, а також глобальної тижня донорства в офісах LG. «Космічна експедиція LG на космодром Байконур» стала новим кроком унікального соціального проекту, запущеної партнерами в березні цього року.

Історичною подією для LG та Об’єднаної ракетно-космічної корпорації (ОРКК) стала урочиста передача в Музей космодрому Байконур капсули часу з посланням для нащадків і літописом добрих справ, реалізованих спільно в 2016 році. У посланні представників Покоління Майбутнього партнери нагадують про важливість волонтерства і добровольчества, зібрані фотосвидетельства яскравих добрих справ на підтримку донорства крові та здорового способу життя.

В капсулу також був покладений флагманський смартфон LG G5SE як символ передових технологій з пам’ятними написами LG, Space is good, перегукується зі слоганом компанії Life is Good (життя хороша) і «Дім там, де серце». Крім того, помістили в капсулу usb-накопичувач з відеозверненням від молоді Росії та Казахстану для космонавтів, що працюють на МКС.

смартфон LG G5SE

Нагадаємо, що під час церемонії відкриття зміни журналістики Всеросійського молодіжного форуму «Територія смислів на Клязьмі», партнером якого виступала LG, космонавти з борту Міжнародної космічної станції (МКС) налаштовували хлопців на добрі справи в спеціальному відеозверненні, яке транслювалося на екрані головної сцени. У відповідь учасники форуму записали добрі слова і музичне вітання, виконавши пісні про космос, які стали основною спеціального відеоролика. У нього також увійшло музичне послання від студентів провідних університетів Казахстану – Казахського національного університету імені аль-Фарабі (Скарбниці) і Університету КИМЭП. Планується, що капсулу часу LG-ОРКК розкриють 23 вересня 2066 року.

Також делегація LG і ОРКК за участю пана Дахюна Сонга (Daehyun Song), Президента LG Electronics в Росії і країнах СНД, поклала квіти до пам’ятника Юрія Гагаріна, розташованого на території міста Байконур. Крім цього, найближчим часом делегація LG передасть космонавтам, які незабаром вирушать на орбітальну станцію, смартфони LG G5SEс пам’ятної гравіюванням і відповідне відео привітання від молоді Росії і Казахстану.

Знакова дата – 55-річчя польоту Ю. А. Гагаріна – надзвичайно важлива для історії країни, адже підкорення космосу свідчить про лідерство і технологічний прорив наукової думки.

Саме цей період знаменний для історії LG Electronics: у 60-ті роки LG встала на чолі науково-технологічного прогресу Південної Кореї, ставши піонером по виробництву радіо, холодильника, телевізора і кондиціонера в цій країні.

Космическая экспедиция LG

Двома днями раніше PR-директор компанії LG в Росії, член Координаційного Центру з донорства при Громадській палаті РФ Тетяна Шахнес і директор з маркетингу LG в Казахстані Наталія Новікова прочитали лекції для студентів провідних вузів Казахстану – Казахського національного університету імені аль-Фарабі (Скарбниці) і Університету КИМЭП. В ході виступів експерти LG розповіли про політику соціально-відповідального бізнесу, корпоративне волонтерство та поділилися досвідом організації масштабних соціальних проектів.

Під час лекцій спікери демонстрували фотографії та відеоролики про проекти LG на великому екрані флагманського телевізора LG SIGNATURE 65G6V, а в кінці лекції хлопці виконали гімн донорів за допомогою музичної аудіосистеми LG XBoom з функцією караоке та зробили традиційне селфи на флагманський смартфон LG G5SE.

телевизора LG SIGNATURE 65G6V

Приїзд в Казахстан у рамках «Космічної експедиції LG на космодром Байконур» став новим етапом спільних соціальних ініціатив LG і ОРКК. В березні 2016 р., напередодні Дня космонавтики, LG і ОРКК оголосили про партнерство в області добрих справ, присвячених 55-річчю першого польоту Ю. А. Гагаріна в космос. Так, 5 квітня на заводі LG в Рузі (Московська область) пройшов День донора за підтримки відомої жінки-космонавта, Героя Росії Олени Сєрової.

Потім в Калузі відбулася волонтерська акція LG за підтримки ОРКК. Волонтери впорядкували територію Державного музею історії космонавтики ім. Ціолковського в Калузі, провели роботи по догляду за пам’ятником Ю. А. Гагаріну, поклали до нього квіти, посадили дерева у будівлі музею та приділили увагу будинкам, в яких жили великі російські вчені і дослідники К. Е. Ціолковський і А. Л. Чижевський.

Цілу серію заходів, як освітнього характеру, так і присвячених важливості здорового способу життя і добрих справ, LG і ОРКК провели для учасників 8-ї зміни Всеросійського молодіжного освітнього форуму «Територія смислів на Клязьмі». Заходи для російської молоді підтримали посли добрих справ LG, відомі російські космонавти: Олег Артем’єв, льотчик-космонавт ФГБУ «НДІ ЦПК ім. Ю. А. Гагаріна», учасник польоту на кораблі «Союз ТМА-12М», Герой Росії, перший у світі космонавт-блогер, і Андрій Бабкін, космонавт-випробувач ФГБУ «НДІ ЦПК ім. Ю. А. Гагаріна».

Electronics в Казахстане

«Космічну» естафету добрих справ підтримав офіс LG Electronics в Казахстані: 12 квітня співробітники поклали квіти до пам’ятника Ю. А. Гагаріна р. в Караганді, а 20 квітня на заводі LG в Алма-Ати пройшов День донора з участю космонавтів Талгата Мусабаєва і Айдин Аимбетова. У рамках проекту будуть проведені чотири Дні донора LG – два в Алмати і ще два Астані.

###

Про компанію LG Electronics

LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) є світовим лідером в області інновацій та виробництва високотехнологічної електроніки, сучасних засобів мобільного зв’язку та побутової техніки. У компанії по всьому світу працює 83,000 в 119 філіях. Компанія LG складається з чотирьох підрозділів: Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance & Air Solution і Vehicle Components, загальний обсяг світових продажів яких в 2015 році склав 48.8 млрд доларів США (56.5 трлн корейських вон). LG Electronics є одним з провідних у світі виробників плоско-панельних телевізорів, мобільних телефонів, кондиціонерів повітря, пральних машин і холодильників. Також LG Electronics лауреат премії 2015 ENERGY STAR Partner of the Year. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.LGnewsroom.com.

ОРКК (Об’єднана ракетно-космічна корпорація)

У корпорації входить 10 інтегрованих структур, що складаються з 48 підприємств, а також 14 самостійних організацій ракетно-космічної промисловості, в тому числі 8 акціонерних товариств і 6 федеральних державних унітарних підприємств після їх перетворення у відкриті акціонерні товариства. Освіта Корпорації покликане забезпечити реформування підприємств ракетно-космічної промисловості Росії, способів і методів виробництва продукції. Пріоритетні напрями діяльності Корпорації: розробка, виробництво, випробування, поставка, модернізація та реалізація ракетно-космічної техніки.