Космічні ініціативи добра LG Electronics в 2016 році

Москва, 26 грудня 2016 р. — Ключовий порядком корпоративної соціальної відповідальності компанії LG Electronics в Росії і важливою складовою соціальної платформи бренду «LG. Піклуючись про кожного» є розвиток корпоративного волонтерства у сфері донорства крові.

Компанія постійно шукає нові можливості, щоб привернути увагу громадськості до теми донорства. LG спільно з Об’єднаною ракетно-космічною корпорацією (ОРКК) реалізувала серію заходів, які занурюють у чарівну атмосферу підкорення космосу. Адже одним з головних інформаційних приводів цього року стало 55-річчя з дня польоту Ю. А. Гагаріна.

У 2016 році знаменні добрі події почалися в Зоряному містечку

LG Electronics и ОРКК

23 березня LG Electronics і ОРКК оголосили про співпрацю і дали старт спільних ініціатив в рамках підтримки розвитку Служби крові Моз Росії і ФМБА Росії. А вже 5 квітня на заводі компанії LG в Рузі відбувся перший спільний День донора. Напередодні дня Космонавтики і на базі соціальної платформи «LG. Піклуючись про кожного» на заводі була організована виставка макетів ракетно-космічної техніки, а захід підтримала відома російська жінка-космонавт Олена Сєрова, яка також розповіла про свою роботу на МКС.

Серпень за традицією став насиченим місяцем

Территория смыслов на Клязьме

Другий рік поспіль компанії LG Electronics є партнером Всеросійського молодіжного форуму «Територія смислів на Клязьмі». Компанія організувала цікаву тижневу програму, в якій в різному форматі наголошувалося на важливості волонтерства та активної підтримки донорства крові. Урочисте відкриття 8-ї зміни форуму розпочалося зі слів привітання учасникам зміни від російських льотчиків-космонавтів: Олексія Овчинина, Олега Скрипочки, Анатолія Іванишина прямо з Міжнародної космічної станції (МКС), яке транслювалося на екрані на головній сцені. У завершенні зміни учасники і LG посадили справжню Алею космонавтів на честь подвигів, як великих космонавтів країни, так і донорів крові.

Вересень став місяцем космічної експедиції LG на космодром Байконур

Казахстан

Історичною подією стала урочиста передача в Музей космодрому Байконур капсули часу з посланням для нащадків і літописом добрих справ, реалізованих LG і ОРКК в 2016 році. У посланні представників Покоління Майбутнього партнери нагадують про важливість волонтерства і добровольчества. Планується, що капсулу часу LG-ОРКК розкриють 23 вересня 2066 року. Також PR-директор компанії LG в Росії, член Координаційного Центру з донорства при Громадській палаті РФ Тетяна Шахнес і директор з маркетингу LG в Казахстані Наталія Новікова прочитали лекції для студентів провідних вузів Казахстану, з якими поділилися досвідом організації масштабних соціальних проектів.

Ювілейний 80-й спортивно-космічний День донора LG і «Ельдорадо» за підтримки ОРКК

день донора

Завершальним добрим заходом цього року в листопаді став ювілейний 80-й спортивно-космічний День донора LG і «Ельдорадо» за підтримки ОРКК, в якому взяли участь більше 85 небайдужих співробітників офісів та магазинів «Ельдорадо», а також співробітники московського офісу компанії LG і заводу в Рузському районі Підмосков’я. День донора підтримало керівництво Федерації космонавтики Росії — Василь Кузнєцов та В’ячеслав Барденков, а також посол добрих справ LG, чотириразовий олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олексій Нємов.

Донорські ініціативи LG є яскравим прикладом довгострокового співробітництва держави і бізнесу

2 грудня в Санкт-Петербурзі пройшов щорічний IX Всеросійський Форум Служби крові, на якому виступила Тетяна Шахнес, розповівши про корпоративної соціальної відповідальності компанії LG. Також у ньому взяли участь представники Міністерства охорони здоров’я Російської Федерації, ФМБА Росії, установ Служби крові, некомерційних організацій і соціально відповідального бізнесу, Почесні донори країни і журналісти.

«Підводячи підсумки 2016 року, хочеться сказати спасибі всім небайдужим. Багато років поспіль LG підтримує рух донорства крові. Ми активно сприяємо розвитку ідей здорового способу життя та популяризації спорту. Протягом 7 років ми є найактивнішою компанією-партнером Моз Росії і ФМБА Росії. У цьому році на нашому рахунку більше 1000 врятованих життів, а кількість донорів перевищило цифру 400. Істинним приводом для гордості є проведення 80 Днів донора і порятунок понад 25 000 життів. Всі співробітники нашої компанії мотивувати на допомогу людям і вчинення добрих справ, ми бажаємо стати прикладом для тих, хто на шляху до цього»,

— коментує Тетяна Шахнес, директор по зв’язках з громадськістю LG.

Про компанію LG Electronics

LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) є світовим лідером в області інновацій та виробництва високотехнологічної електроніки, сучасних засобів мобільного зв’язку та побутової техніки. У компанії по всьому світу працює 83,000 в 119 філіях. Компанія LG складається з чотирьох підрозділів: Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance & Air Solution і Vehicle Components, загальний обсяг світових продажів яких в 2015 році склав 48.8 млрд доларів США (56.5 трлн корейських вон). LG Electronics є одним з провідних у світі виробників плоско-панельних телевізорів, мобільних телефонів, кондиціонерів повітря, пральних машин і холодильників. Також LG Electronics лауреат премії 2015 ENERGY STAR Partner of the Year. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.LGnewsroom.com.

Джерело www.LGnewsroom.com