Унікальні струменеві принтери HP Officejet Enterprise Color MFP X585 і HP Officejet Enterprise Color X555

Вибір офісної техніки найчастіше має бути більш відповідальним, ніж вибір техніки для дому. Адже це має бути серйозна, потужна машина, яка буде служити великій кількості людей – починаючи від декількох співробітників відділу, і закінчуючи кількома десятками співробітників цілого департаменту.

До того ж, офісна техніка застаріває точно так само, як і мобільні телефони, хоч і не з такою періодичністю. Тому якщо Ви дбаєте про комфорт і зручність роботи Ваших підлеглих, іноді слід вивчати ринок на предмет останніх новинок в області корпоративної техніки.

HP Officejet Enterprise

У цьому огляді ми розповімо про унікальних корпоративних струменевих принтерів від компанії HP. Вони були представлені в рамках заходу HP World Tour.

HP World Tour

Принтери HP Officejet Enterprise Color MFP X585 і HP Officejet Enterprise Color X555 утворюють новий клас корпоративних пристроїв з високою продуктивністю і надійністю. Що примітно, серія HP Officejet Enterprise пройшла перевірку на надійність і відповідає на головні запити корпоративних клієнтів: друкує вдвічі швидше за зниженою до 50% собівартості друку сторінки в порівнянні з лазерними пристроями аналогічного класу.

Функцирегіонал

Пристрої оснащені повним набором функцій корпоративного рівня і звичні для ІТ-фахівців. Наприклад, у них той же користувальницький інтерфейс, що і в 12 млн корпоративних принтерів HP LaserJet, якими користуються зараз великі організації.

Функции принтеров HP

Серія оснащена пакетом для оптимізації сканування, що забезпечує швидкий і зручний доступ до оцифрованої інформації, висока якість сканування та обробки документів, що сприяє прискореному переходу від паперового документообігу до цифрового.

Продуктивність

Серія HP Officejet Enterprise розширює вибір принтерів та МФУ з технологією HP PageWide для корпоративних замовників. На сьогоднішній день за допомогою цієї технології віддруковані вже більше 60 млрд сторінок. Пристрої забезпечують високу економію коштів, завдяки найнижчою собівартістю кольорового друку, а режим друку заливок і колірних градієнтів дозволяє відображати логотипи або тексти гіперпосилань за ціною чорно-білого друку.

Производительность принтеров HP

Пристрої серії HP Officejet Enterprise друкують до 70 стор/хв у звичайному режимі, вдвічі перевершуючи моделі конкурентів аналогічного класу. Більш того, витрачають на 84% менше енергії під час друку в порівнянні з конкуруючими лазерними принтерами.

Кожен керівник може бути впевнений, що серія HP Officejet Enterprise забезпечує виняткову безпеку корпоративних даних, просте управління парком друкарського обладнання і мобільний друк поряд з високою продуктивністю і низькою вартістю володіння.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи