Компанія AEG представила нову концепцію бренду в рамках найбільшої міжнародної виставки побутової техніки та електроніки IFA

На виставці IFA 2016, AEG представила тотальне перезавантаження бренду – тепер в його основі лежить цілісна стратегія інновацій, реалізованих через концепти інтерактивного інтерфейсу в категорії кухонної техніки для приготування, а також у категорії продуктів для прання і сушіння, змінюючи весь наш попередній досвід на кардинально новий підхід по догляду за тканинами.

Сучасний дизайн, висока естетика і чудовий досвід

Інновації, стратегічне мислення і виняткові маркетингові ініціативи супроводжуються естетикою нового рівня. Новий, модернізований логотип без знака E, преміальна палітра кольорів з темним вугільним фоном підкреслює особливу приналежність оновленого AEG.

выставка IFA 2016

Нові серії продуктів преміум-класу та сміливі заяви

У категорії пристроїв для пральні AEG являє розширену серію Laundry Range — комбінації пральних та сушильних машин, які прекрасно працюють в тандемі, гарантуючи збереження квітів, текстур і захист волокон одягу, як ніколи раніше. Серед інших рішень, в серію входить унікальна інновація — технологія SoftWater, яка пом’якшує воду перед пранням і гарантує неперевершені результати навіть при 30?. Серія демонструє новий рівень догляду за тканинами — тепер не потрібно турбуватися під час прання і сушіння про шовкових або вовняних виробах. Крім цього, є режим прання для спортивного одягу.

IFA 2016

“Ми співпрацюємо з провідними виробниками одягу та миючих засобів, і ми з гордістю можемо заявити, що ці нові технології не тільки перевірені всередині компанії, але і визнані іншими гравцями ринку,

— каже Дженні Хедберг.

— Наприклад, Procter&Gamble (виробник Ariel і Lenor) підтверджує, що наші технології покращують активацію миючих засобів, дозволяючи прати швидше і в більш холодній воді, покращуючи м’якість тканин для всієї прання. Коли справа доходить до прання та сушіння делікатних тканин Woolmark підтверджує своїм сертифікатом, що наші цикли прання і сушіння вовни відповідають самим високим рейтингам компанії, в результаті в наших машинах можна прати і сушити навіть речі з позначкою “тільки ручне прання'”.

З новим асортиментом техніки, компанія AEG також першої пропонує сучасні рішення для догляду за тканиною за рахунок використання підключених пристроїв. Завдяки цьому AEG зможе пропонувати споживачам, як використовувати нові технології і допоможе дізнатися нові методи піклування про своєму одязі — більш сучасні і підходящі для неї.

У категорії кухонної техніки AEG являє Mastery Range — серію інноваційних рішень для першої у світі інтерактивною кухні

Вона взаємодіє з користувачем, адаптуючись до процесу приготування конкретного користувача і створює загальне відчуття гармонії від взаємодії з нею, починаючи від процесу збереження продуктів в холодильнику до миття посуду. AEG Mastery Range переглядає ролі окремих елементів кухні, і використовує інноваційні технології.

посуда Master Range

“В ході масштабних досліджень і тестування, ми виявили, що споживачі часто вважають, що вони повинні пристосуватися до своєї кухонної техніки і процесів приготування їжі на ній, — говорить Нільс Мюнксгаард, начальник відділу маркетингу AEG у європейському кластері. Дизайн AEG Mastery Range — це набагато більше, ніж функції і зовнішня форма, ми створили новий досвід приготування, в ході якого пристрою підлаштовуються під кухаря, а не навпаки».

Духова шафа SenseCook з датчиком FoodSensor і Command Wheel

З датчиком FoodSensor, вбудованим в духовку, ви можете контролювати температуру, а розумний маніпулятор Command Wheel пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і дозволяє взаємодіяти з духовкою так само просто, як з офіціантом в ресторані. З кров’ю, середньої прожарки або повністю просмажений ростбіф? Духовка подбає про те, що ви отримаєте саме ті результати, які ви хочете, причому кожен раз.

Hob2Hood

вытяжка Hob2Hood

Завдяки продуктам серії Hob2Hood вам не потрібно думати про витяжці. Вам не потрібно навіть включати її вручну. Вентилятор буде працювати у відповідності з вашим процесом приготування, збільшуючи або зменшуючи швидкість у міру зміни умов приготування на індукційній поверхні. Завдяки цьому повітря в кухні залишається чистим на будь-якому етапі приготування їжі.

Посудомийна машина ComfortLift

посудомоечная машина Посудомоечная машина ComfortLift

Посудомийна машина ComfortLift є найважливішою інновацією і першою в своєму роді. Унікальний механізм підйому дозволяє легко підняти нижню корзину на верхній рівень, щоб посудомийну машину було легко завантажувати та розвантажувати посуд.

Холодильник CustomFlex

холодильник CustomFlex

Найбільш адаптивна система зберігання продуктів на ринку дозволяє настроювати під себе розміщення ємностей на дверцятах холодильника, дозволяючи легко переставляти і знімати навісні контейнери для розміщення різних продуктів і ємностей, а роздільна система охолодження холодильної і морозильної камер довше зберігає свіжий смак і текстуру продуктів.

Термопот з краном ProSource

Економте місце на робочих поверхнях на кухні, використовуючи ProSource для подачі окропу — це стильний і сучасний підхід дозволяє поєднати звичайний кран з джерелом кип’яченої води, доступною 24 години на добу.

Посуд Mastery Collection

ComboHob

Професійний посуд завершує вигляд інтерактивної кухні, створеної для використання разом з кухонними пристроями Mastery Range.

Інформація про Electrolux Group:

Electrolux – світовий лідер з виробництва побутової техніки, ретельно продуманих технологічних рішень, заснованих на глибокому розумінні бажань споживачів і в тісній співпраці з професіоналами. Компанія фокусується на інноваційних рішеннях, які задовольняють запити домашніх користувачів і бізнесу. Electrolux випускає холодильники, посудомийні машини, пилососи, пральні та сушильні машини, духові шафи, варильні поверхні, кліматичну і малу побутову техніку. На території Російської Федерації концерн здійснює дистрибуцію під торговими марками Electrolux, AEG, Zanussi, Electrolux Grand Cuisine. Компанія виробляє щорічно понад 60 мільйонів продуктів для 150 ринків. За додатковою інформацією звертайтеся на сайти: www.aeg.ru, www.electrolux.ru, www.zanussi.ru, www.grandcuisine.com/ru.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи