Комерційне пральне обладнання LG ELECTRONICS для сфери обслуговування на CLEANEXPO 2016

МОСКВА, 11 листопада 2016 – LG Electronics, спільно з бізнес-партнером Stirka.ru, взяла участь у 18-й Міжнародній виставці CleanExpo Moscow, проходила 9-11 листопада 2016 р. в Москві в МВЦ Крокус Експо. CleanExpo Moscow – це міжнародна виставка обладнання та матеріалів для професійного прибирання, санітарії, гігієни, хімічної чистки та прання. LG, один з технологічних лідерів на ринку побутової техніки, пропонує комерційне пральне обладнання професіоналів сфери обслуговування та власникам малого бізнесу. Так на виставці були представлені вже заслужили визнання фахівців і є готовим комплексним рішенням для бізнесу пральні машини LG WD—H069BD2S (10 кг) і LG FH0C7FD3 і сушильний апарат LG TD—V1329EA7, а також новітня система догляду за одягом за допомогою пари шафа Styler. Партнером LG на CleanExpo Moscow виступила 2016 Stirka.ru – компанія, яка здійснює постачання професійного прального обладнання для оснащення пралень у всіх регіонах Російської Федерації та країнах СНД.

LG Styler — система догляду за одягом за допомогою пором

Для підтримки свіжості речей LG представляє Styler — систему догляду за одягом з застосуванням передової технології обробки парою. Це робить її відмінним рішенням для комерційного сектора. В системі Styler застосовується технологія LG TrueSteam®, яка м’яко дезинфікує речі, розгладжує складки і усуває неприємні запахи, залишаючи на одязі аромат свіжості. Всього одне натиснення кнопки — і гарячий пар розпорошується безпосередньо на одяг, усуваючи більше 99% знаходяться на ній мікробів і бактерій.

Інше зручне пристосування рухаються плічка — м’яко струшує одяг, усуваючи зминання на тканини під час обробки парою. У теж час спеціальний будований в прес LG Styler розгладить складки і відновить стрілки на брюках. Новітня система LG Styler передбачає використання міток Tag—On. Залежно від специфіки бізнесу, її власники можуть завантажувати цикли, спеціально призначені для конкретних предметів одягу, і програмувати систему Styler зі своїх смартфонів. Якщо з якої-небудь причини система Styler коли-небудь буде мати потребу в технічному обслуговуванні, пристрій інтелектуальної діагностики Smart Diagnosis надішле попередження на смартфони користувачів, щоб можна було швидко прийняти відповідні заходи.

Надійний мотор і висока ефективність роботи

Пропонуючи корпоративним клієнтам більшу функціональність комерційних приладів, LG представляє лінійку моделей, оснащених усіма передовими технологіями для ефективного прання та дбайливого сушіння великого обсягу білизни. Надійний инвенторный двигун з системою прямого приводу (Inverter Direct Drive), завдяки особливій міцної конструкції (з прямим кріпленням барабана до нього без ременів і шківів), контролю роботи двигуна і трьом амортизаторам забезпечує низький рівень шуму і вібрацій, а також високу енергоефективність. При цьому, що особливо важливо для комерційних користувачів, LG надає на двигун 10 років гарантії виробника.

lg electronics

Безперечною перевагою прального обладнання для комерційних користувачів від LG є менше споживання води і електроенергії. Це досягається завдяки конструктивним особливостям, а також іншим технологічним рішенням. Так нахил барабана на 10 градусів у пральній машині дозволяє використовувати менше води при пранні і подальшому полосканні білизни. При цьому якість догляду за тканинами досягається, зокрема, за рахунок рифленої поверхні барабана, що забезпечує більший контакт з оброблюваним виробом. Технологія супершвидко обертання барабана при віджимі (1000 – 1200 оборотів в хвилину) ефективно видаляє залишилася вологість після циклу прання. Це дозволяє скоротити час подальшої сушки білизни. Забруднене барабан пральної машини може впливати на якість прання. Тому спеціальна програма його очищення, встановлена в моделі для комерційних користувачів, допомагає зберегти барабан чистим навіть у пралень з найвищою завантаженням

Нержавіюча сталь, з який виконаний не тільки барабан, але і панель управління, забезпечує їх високу надійність і дозволяє уникнути корозії протягом усього терміну експлуатації.

Пральне обладнання для комерційних користувачів від LG володіє топ кваліфікацією за версією СЕЕ (консорціум енергоефективності).

Інтелектуальна прання та сушка

Система управління пральним обладнанням для комерційних користувачів від LG проста і зручна для користувача, а також володіє рядом особливостей, що дозволяють оптимізувати процес догляду за білизною і речами. Так інтуїтивне програмування дозволяє оператору пральні, залежно від потреб, легко вибирати не тільки програми, але і такі опції, як тривалість циклів прання або сушіння, кількість і час віджиму пральної машини і багато іншого.

коммерческое оборудование

Система видалення піни від прального порошку, встановлена в пральних машинах LG для комерційних користувачів, визначає момент, коли потрібно активувати процес видалення зайвої піни, що покращує процес обробки білизни.

Гнучкість установки і зручність експлуатації

В залежності від конфігурації приміщення і бізнес потреб, комерційні користувачі можуть самі вибрати як встановити своє пральне обладнання — одиночна установка пральної машини або сушильного барабана, установка сушильного барабана поверх пральної машини.

Вертикальний монтаж сушильного барабана поверх пральної машини не створить незручностей при роботі завдяки переміщуваного панелі управління AdaptAble™. При горизонтальній установці устаткування в лінію панель управління AdaptAble™ монтується у верхній частині сушильного барабана, а при вертикальному монтажі – у нижній його частині. Таким чином вона завжди знаходиться на зручній висоті, а можливість переміщення надає користувачеві експлуатаційну гнучкість для задоволення індивідуальних потреб. Також є можливість перенавески двері сушильного барабана – наліво і направо.

Пральне обладнання від LG приваблює також своїм сучасним обтічним дизайном. Хромована дверцята завантажувального люка і загартоване скло додадуть блиск самим сірим і нудним приміщень.

Сервісне обслуговування

стиральные машины lg

Пральне обладнання для комерційних користувачів від LG Electronics відрізняється простим доступом з передньої частини для проведення необхідного ремонту. При цьому система легкого ковзання при установці сушильного барабана поверх пральної машини також дозволяє здійснювати швидке обслуговування пральної машини, встановленої внизу, без переміщення встановленого зверху сушильного барабана. Обслуговування обладнання здійснюється як фірмовій сервісній службою LG, працює в Москві, так і широкою мережею ексклюзивних (Санкт-Петербург, Мінськ та Кишинів) і авторизованих центрів – 256 міст Росії, Білорусі та Молдови. Таким чином, навіть у найвіддаленіших куточках покупці комерційної техніки LG можуть отримати якісне післяпродажне обслуговування в широкому часовому діапазоні з 9 ранку до 9 вечора 365 днів в році, а також 24 години в добу 7 днів в тиждень при зверненні в Інформаційну службу за номером 8-800-200-76-76.

Додаткове спеціалізоване сервісне обслуговування комерційного обладнання LG також здійснюється офіційними партнерами-дистриб’юторами.

# # #

Про компанію LG Electronics, Inc.

LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) є світовим лідером в області інновацій та виробництва високотехнологічної електроніки, сучасних засобів мобільного зв’язку та побутової техніки. У компанії по всьому світу працює 77 000 чоловік в 125 філіях. Компанія LG складається з чотирьох підрозділів: Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance & Air Solution і Vehicle Components, загальний обсяг світових продажів яких в 2015 році склав 48,8 млрд доларів США (56,5 трлн корейських вон). LG Electronics є одним з провідних у світі виробників плоско-панельних телевізорів, мобільних телефонів, кондиціонерів повітря, пральних машин і холодильників. Також LG Electronics — лауреат премії 2015 ENERGY STAR Partner of the Year. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.LGnewsroom.com

Про компанію LG Electronics Home Appliance & Air Solution

Компанія LG Electronics Home Appliance & Air Solution — світовий лідер в області виробництва побутових приладів, систем кондиціонування та забезпечення якості повітря. Компанія створює єдині рішення для дому за своїми базовими технологіями, що лідирують у галузі. LG прагне покращити життя споживачів в усьому світі, пропонуючи ретельно продуману продукцію, включаючи холодильники, пральні машини, посудомийні машини, кухонні прилади, пилососи, вбудовану техніку, кондиціонери, очисники та осушувачі повітря. Разом узяті, ці прилади полегшують життя, мають чудові характеристики, забезпечують відмінну економію і піклуються про наше здоров’я. Детальну інформацію ви можете знайти на сайті www.LG.com.