Колекція побутової техніки LG SIGNATURE дебютує в Європі на виставці IFA 2016

Продукція LG SIGNATURE представлена разом з творами мистецтва у бездоганно сформованому архітектурному просторі

LG Electronics планує представити європейським споживачам свій бренд преміум-класу, LG SIGNATURE, на художній виставці в рамках IFA 2016 в Берліні. Галерея «The Art of Essence» на базі виставкового комплексу «Messe Berlin» представить загальну концепцію та відмінні особливості колекції LG SIGNATURE, а саме її витонченість і високий клас.

Для того, що представити в Європі свою нову колекцію і розповісти історію LG SIGNATURE найбільш унікальним способом, компанія LG об’єднала свої зусилля з художниками і архітекторами. Художні твори, що виступають декораціями для побутової техніки, є результатом співпраці компанії LG з лондонським творчим колективом “Jason Bruges Studio”.

«Jason Bruges Studio» відома у всьому світі як автор інноваційних інсталяцій, заходів та новаторських робіт. Вони вважаються першопрохідцями у створенні такого типу змішаного простору. Ґрунтуючись на багатому досвіді, «Jason Bruges Studio» майстерно розробила мультисенсорні і динамічні образи, які підкреслюють образ кожного продукту LG SIGNATURE за допомогою світла, руху і звуку, створивши естетичні та фізичні метафори для продукції LG.

«LG SIGNATURE була задумана з метою підкреслити унікальний образ кожного продукту, тому так важливо, що європейський дебют цієї колекції проходить в художніх декораціях»,

— говорить Брайан, менеджер з міжнародного маркетингу компанії «LG Electronics«.

«Нам дуже пощастило отримати роботи такого талановитого художника, як Джейсон Брюджес, в цьому унікальному просторі в якості декорації для презентації в Європі нашого найпрестижнішого і висококласного бренду».

Внесок Джейсона Брюджеса в експозицію задає творчий настрій, тим самим перетворюючи LG SIGNATURE в бренд, який пробуджує самі витончені почуття покупців, охочих отримати від життя краще.

Коллекция бытовой техники

Галерея LG SIGNATURE буде розташована на майданчику в 1 375 м2 на території саду, прилеглого до стенду LG в залі №18 виставкового центру «Мессе Берлін» і буде відкрита для усіх відвідувачів IFA.

«Я був дуже радий працювати над цим арт-проектом, оскільки натхненний мінімалізмом продукції і тими механізмами, за якими вони функціонують, та їх базової сутністю»,

— повідомив Брюджес.

«Завдяки тому, що ми додали нове тлумачення кожному продукту, використовуючи аспекти естетики поза часом і історії, я сподіваюся, що ми змогли вловити художні якості кожного з цих надзвичайно красивих побутових приладів».

Додаткову інформацію про новітньому і найбільш висококласному бренд LG ви можете знайти на нашому сайті www.LGSIGNATURE.com

# # #

About LG Electronics, Inc.

LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) is a global leader and technology innovator in consumer electronics mobile communications and home appliances, employing 77,000 working people in 125 locations around the world. With 2015 global sales of USD 48.8 billion (KRW 56.5 трильйонів), LG comprises four business units ? Home Appliance & Air Solutions, Mobile Communications, Home Entertainment Vehicle and Components ? and is one of the world’s leading producers of flat panel TVs, mobile devices, air conditioners, washing machines and refrigerators. LG Electronics is a 2016 ENERGY STAR Partner of the Year. For more news and information on LG Electronics, please visit www.LGnewsroom.com