Кофемашина Kaffit.com Nizza. Нічого зайвого — тільки найкраще!

Для початку трохи про історію виникнення бренду і концепції торгової марки Kaffit.com.

Історія

У 2011 році двоє друзів-студентів університету міста Гельсінкі спантеличені питанням придбання нової кавомашини. У процесі вибору потрібної моделі вони вирішили порівняти характеристики техніки, що була у найближчому магазині електроніки, і несподівано для себе прийшли до висновку, що для їхнього щоденного життя всі ті функції і можливості пропонованих кавоварок не потрібні, і тільки збільшують ціну. А ось простою, надійною і готує основні затребувані види кавових напоїв машини, вони так і не знайшли. У результаті народилася ідея «ідеальної» кавомашини, що складається з самих надійних деталей і блоків виробів різних відомих брендів.

Так була створена лінійка кофемашин Kaffit.com під девізом «Нічого зайвого, тільки краще». Кавомашини Kaffit.com відповідають очікуванням більшості любителів кави.

Ресурс і надійність

Стандартний ресурс будь кавоварки відомих європейських марок, в тому числі преміальних, — 10 000 чашок. Нові кофемашини Kaffit.com після 20 000 циклів приготування виробили свій ресурс менш ніж на 50% — дивно, але факт!

Створені за кращим європейським стандартам якості, кавоварки Kaffit.com мають чисто скандинавську, суворо функціональну компонування вузлів і механізмів, їх підбір базується на жорсткому прагматичному виборі кращого, з усього наявного на світовому ринку комплектуючих. Впевненість в неперевершеній якості продукції, дозволяє бренду Kaffit.com надати розширену гарантію на кавомашини: вона становить 2,5 року.

Kaffit.com KFT 1604 Nizza — повністю автоматична зернова кофемашина. Капуччино, латте, латте маккіато, еспрессо, кави — всі ці напої легко готуються натисненням всього лише однієї кнопки. Машина оснащена автоматичним капучинатором з можливістю перемикання на режими спінювання і підігріву молока.

Більш того, кофемашина Kaffit.com Nizza може одночасно приготувати 2 чашки еспрессо або кави, а це, погодьтеся, дуже актуально, якщо у Вас вдома не один любитель кави.

Програмування та налаштування

Управління кавоваркою максимально спрощено: воно відбувається за допомогою кнопок навігації і доступного для розуміння русифікованого дисплея.

линейка кофемашин Kaffit.com

Сталева жорновий кавомолка має 5 ступенів помолу, що особливо важливо, оскільки від цього безпосередньо залежить смак отриманого напою. Також є можливість використання меленої кави. Індивідуально запрограмовані можуть бути і такі параметри, як рівень міцності напою і обсяг бажаної порції, а так само, вони можуть бути змінені, безпосередньо, в процесі приготування.

Технічні характеристики
  • Тиск помпи: 15 бар
  • Місткість бункера для води: 1.8 л
  • Місткість бункера для кавових зерен: 250 г
  • Місткість контейнера для кавових відходів: 15 порцій
  • Місткість заварного пристрою: 7 — 14 г кави
  • Настроюється висота комбінованого дозатора: 80 — 115 мм
  • Вага: 11.5 кг
  • Габарити (ШхГхВ): 302х450х370 мм
Обслуговування та догляд

В процесі експлуатації, кавоварки кавові масла осідають на заварному пристрої і внутрішніх кавових трубках, що може призвести до погіршення смакових якостей напою. Вбудована програма очищення дозволяє тримати цей фактор під контролем і своєчасно здійснювати необхідний догляд за кавоваркою. Завдяки цьому, ваш напій завжди буде насиченим і ароматним.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи