Кавоварка Philips Saeco HD 8325. Варто купити?

Давайте вгадаємо — ви віддаєте перевагу каві! Як ми дізналися? Елементарно — ви читаєте статтю «Кавоварка Philips Saeco HD 8325«!

Це проста по дизайну і по функціоналу кавоварка. Стильна, але без особливих вишукувань. Збірка гідна, але якісно в ній далеко не всі — деякі деталі люфтят. Пластик звичайний, легко миється. А взагалі, працює без нарікань і каву варить відмінний, справжній. Тиск в 15 bar вичавлює з кавових зерен всі аромати. Ви, як цінитель кави, точно не будете розчаровані. Кавоварка зварить для вас відмінний кави, з пінкою. До того ж, відмінно збиває молоко, відразу зазначимо, що це залежить від молока.

Це модель — напівавтомат. Значить засипати і викидати кави вам доведеться самостійно. Також ця кавоварка для Еспресо, а значить не призначена для приготування американо і латте. Хоча якщо прибрати піддон для капель, можна спокійно вмістити чашку побільше, і буде вам американо! Візьміть собі на замітку, що висота кавової чашки не більше 7 см разом з піддоном і ріжком.

Можна приготувати і капучіно, теж вручну. Але це і добре — ви самі контролюєте весь процес. Взагалі, напівавтомат дозволяє коригувати смак кінцевого продукту на всіх етапах. Що для вас, як для гурмана, напевно, особливо важливо.

Важить кавоварка Philips Saeco HD 8325 небагато, але й не мало — 4,5 кг. Зате виглядає досить компактно, хоча має великий резервуар для води об’ємом 1 літр. В управлінні ця машина абсолютно проста. Є всього два режими, в залежності від того, що ви хочете приготувати: капучино або ж еспресо. Світлові індикатори підкажуть, який режим вибраний саме в момент приготування кави.

Хотілося б звернути увагу на деякі особливості цієї моделі. Ми вже згадали про те, що деякі деталі не особливо надійно кріпляться, а деякі і не кріпляться зовсім. І навпаки: деякі частини кавоварки дуже туго закріплені. Наприклад, ручка держателя неймовірно туго входить в паз і виходить з нього. Доводиться докладати чималі зусилля. Більш того, чашечка для насипного кави дуже туго входить в чашечку ручки держателя, в слідстві чого металева частина утримувача отримує пошкодження.

Кнопка включення кавоварки знаходиться внизу на задньої стінці, що створює певні незручності. А після включення тумблерів, кавоварка починає гріти все що можна, що означає, що вона непогано споживає електроенергію.

Крім чашечки для насипного кави, в комплекті йде чашка для кави в пакетиках і перехідник для неї. А також совочок або ложечка для пресування і насипання кави. І все це зручно зберігається в спеціальному відсіку в верхній частині кавоварки.

Кавоварка Philips Saeco HD 8325 — це кавоварка для справжнього кавомана. Для своєї ціни (5400 рублів) — якість хороша. Може, звичайно, трохи шуміти і вібрувати при роботі, але при інших достоїнствах, ці недоліки — дрібниця.

Обзор кофеварки Philips Saeco HD 8325

Хотілося закінчити огляд кавоварки Philips Saeco HD 8325 на більш позитивній ноті — ми зустрічали відгуки людей, які більше року варять каву саме в ній, і абсолютно задоволені. Співвідношення ціна-якість, а також відсутність несправностей і неполадок роблять цю кавоварку цілком оптимальним приладом для будинку і невеликої сім’ї. Такі кавоварки, як Philips Saeco HD 8325, вміють працювати справно і чітко!

Як завжди, видеопомощник на нашому сайті наочно покаже, як вміє варити каву кавоварка Philips Saeco HD 8325

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи