Кавомолка Bosch MKM 6003 — маленька, та справненька!

Кавомолка Bosch MKM 6003 — компактний, недорогий і стильний прилад невеликого розміру, з хорошою потужністю і ножами із високоякісної нержавіючої сталі і прозорою кришкою. Не смішна кавомолка за смішні гроші. Несподівано хороша якість при грайливому подрібненні кавових зерен. Навіть цукор перетворює в невагому пудру. Та й зі своєю головною задачею, перемелюванням зерен — справляється чудово! Адже всі знають, що від якості помелу залежить смак звареної кави.

Зовнішній вид кавомолки

Вам сподобається лаконічний чорний або білий корпус і стильний дизайн пристрою, який підійде практично до інтер’єру будь-якої кухні. А якість німецької техніки продовжує радувати своїх покупців.

Технічні характеристики

технические характеристики кофемолки bosch

Потужність приладу – 180 Вт при невеликій місткості 75 р. — це всього 10 чайних ложок зернової кави. Взагалі, для кави великий обсяг не потрібен, якщо ви не готуєте каву на велику сім’ю. Так як кава зберігається, як відомо, в зернах, а якщо його зберігати в перемолотом вигляді, він втрачає половину своїх смакових якостей і аромату. На одне приготування порції кави 75 грам вистачить позаочі.

Як влаштована кофемолка

Bosch MKM 6003– це прилад, що складаються з корпусу, всередині якого розміщено мотор. У верхній частині приладу розташовується спеціальний контейнер, в який засипають кавові зерна. Принцип роботи приладу — ротаційний, заснований на ножовому механізмі, який і визначає швидкість роботи та якість і ступінь помелу. Спеціальний нахил на чаші забезпечує інтенсивне перемішування і рівномірність помелу. Тривалість безперервної роботи 10 хвилин. Але навряд чи хто експлуатував кавомолку стільки часу. Наприклад, щоб перемолоти склянку цукру в цукрову пудру, потрібно всього 30-40 секунд. А ступінь помелу цукру або кави визначається тривалістю роботи — чим довше працює кавомолка, тим дрібніше виходить результат.

Как устроена кофемолк

Для початку роботи приладу необхідно насипати необхідну кількість зерен кави, закрити кришку, натиснути кнопку, утримуючи її під час роботи. Як тільки кнопка повертається у вихідне стан, кавомолка перестає працювати. Якщо ви закрили кришку не правильно, то кавомолка не стане працювати — блокуюча функція Bosch приводиться в дію.

Будьте акуратні при чищенні кавомолки — ножі не знімаються. При бажанні, раз в рік, має сенс пройтися по лезу точилом, не завадить. До речі, потужність кавомолки розрахована на кавові зерна. Тому, з горіхами краще не експериментувати. Багато хто знає, що виробники завжди рекомендують використовувати кавомолку за прямим призначенням. Але якість і можливості приладів настільки вражають, що в них господині перемелюють усе: кава, цукор, зерна круп, і навіть… сіль. Іноді такі експерименти закінчуються плачевно. Кращим виходом у такій ситуації може бути тільки покупка двох кофемолок: одна строго для кави, а друга для всього іншого. Кава не любить сторонніх запахів, так і кавомолка при правильному зверненні прослужить дуже довго.

Кавомолка Bosch MKM 6003 — приємний помічник!
кофемолки Bosch

Всім тим, кому допомагає прокидатися тільки каву, ця кавомолка допоможе двічі, поки вона перемелює зерна, вона так життєрадісно дзижчить, що спати далі просто не хочеться. А запах свіжомеленої кави наповнить вашу кухню затишком і неповторним кавовим ароматом.

Кавомолку Bosch MKM 6003 можна купити в інтернет-магазині (чорна і біла) за неймовірно привабливою ціною. Це найкращий приклад співвідношення ціни і якості. Bosch MKM 6003 гідно займе своє місце на кожній кухні і стане приємним подарунком для тих, хто не уявляє початок свого дня без чашки свіжомеленої, ароматної кави.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи