Panasonic розкриває секрет японського довголіття з інноваційної паровий конвекційної піччю NU-SC101

Москва, Росія – Компанія Panasonic представила в Росії нову категорію продуктів для здорового харчування — інноваційну парову конвекційну піч NU-SC101. Це компактний багатофункціональний пристрій протестовано і повністю адаптована до російських продуктів і кулінарним традиціям.

Правильне харчування і здоровий спосіб життя набирають все більшу популярність у світі. Люди прагнуть купувати свіжі та якісні продукти, стежать за калорійністю, переходять на щадні способи обробки продуктів, часто жертвуючи смаком улюблених страв, щоб зберегти в них вітаміни і корисні речовини.

Новинка — парова конвекційна піч Panasonic NU-SC101

Інженери компанії Panasonic з Японії – країни, чиї жителі відомі на весь світ своїм довголіттям, – розробили здорову альтернативу. З паровою конвекційної піччю NU-SC101 вам більше не доведеться вибирати між смаком і користю! Новинка поєднує в собі останні японські технології для правильного харчування і може легко замінити собою пароварку, СВЧ, духова шафа, фритюрницю, йогуртницю і безліч іншої кухонної техніки.

Унікальна комбінація режимів пара і конвекції в поєднанні з широким діапазоном температур допомагає зберегти насичений смак продуктів. Пар швидко і глибоко проникає всередину продукту, зберігаючи його структуру і харчову цінність, а конвекція забезпечує рівномірний запікання до хрусткої скоринки з усіх боків, щоб блюдо вийшло не тільки корисним, але і смачним!

паровая печь

Що можна приготувати?

Меню з 18 програм (13 автоматичних рецептів) дозволяє швидко і легко готувати безліч страв, багатих вітамінами і мікроелементами: м’ясо, рибу, овочі і гарніри, каші та супи, смачні низькокалорійні десерти, йогурти, випічку і багато іншого. Три режими пара і його практично миттєва генерація відкривають широкий простір для фантазії — висока температура пари (близько 120°С) – для швидкого приготування (особливо заморожених продуктів), нормальний пар (близько 100°С) – для всіх видів продуктів і низька температура пари (близько 80°С) – для овочів.

Піч NU-SC101 стане справжнім подарунком для любителів хрусткої скоринки — спеціальна функція Healthy Fry дозволяє обсмажувати продукт без додавання олії. Ласуни теж не будуть розчаровані, крім традиційної випічки в паровій конвекційної печі можна приготувати низькокалорійні десерти — домашні йогурти і чізкейки.

Інтуїтивне управління Panasonic NU-SC101 дозволяє легко знайти і виставити потрібну програму за допомогою поворотного перемикача, а також скорегувати при необхідності температурний режим, так що навіть для початківців кулінарів це не складе труднощів.

паровая конвекционная печь

Спеціально до запуску пристрою в Росії в лабораторії Panasonic була розроблена спеціальна книга рецептів розкриває можливості нової паровий конвекційної печі NU-SC101. Дитячий сніданок або легкий перекус, вечеря або романтичний десерт – тут знайдуться варіанти для будь-якого приводу і ситуації. І головне, кожен рецепт (склад, кількість продуктів і час приготування) був протестований російськими технологами.

Просто слідуйте підказкам — і готуйте як шеф-кухар разом з новою піччю Panasonic!

Продажі нової паровий конвекційної печі Panasonic NU-SC101 почнуться в липні 2017 року в мережі магазинів «М. відео» і фірмовому інтернет-магазині Panasonic Eplaza.

Про Panasonic

Корпорація Panasonic – світовий лідер у розвитку і проектуванні електронних технологій та системних рішень для дому, промислового сектору, транспорту та для різних пристроїв персонального користування. З моменту заснування в 1918 р. компанія безперервно зростала і зараз є однією з найбільших глобальних корпорацій, що об’єднує понад 500 підприємств по всьому світу. Обсяг продажів корпорації в 2012 фінансовому році склав 7,3 трильйонів ієн (68 млрд. євро). Місія Panasonic полягає у створенні інноваційних комплексних рішень, які роблять життя людей зручною і комфортною. Більш детальну інформацію про Panasonic ви можете знайти на сайтах http://panasonic.net/ і www.panasonic.ru