Компактні холодильники Samsung RSA величезних розмірів

Зазвичай, холодильники Syde by Syde величезних розмірів, і далеко не на кожній кухні помістяться, як би вам цього не хотілося… А Syde by Syde від Samsung стали компактніше, ніж інші холодильники такого типу. Тепер навіть на невеликий, стандартної кухні, його буде де поставити.

Дизайн холодильників Samsung завжди привабливий

У модельному ряду Samsung R серії 1 є два види холодильників: базова модель і модель з диспенсером для води. Всі вони бувають різних кольорів:

RSA 1 …MG — метал

RSA 1 …VB — бежевий

RSA 1 …WP — білий

Вони і справді стали компактніше, хоча це ніяк не відбилося на їх місткості. RSA 1 виглядає стильно і органічно будуть виглядати в інтер’єрі вашої кухні. На цільних дверцятах не видно петлі, відразу видно, що все продумано до дрібниць.

Всі переваги холодильників Samsung RSA 1: управління, функції, особливості та переваги

? Електронний дисплей дуже зручний в управлінні холодильником. На ньому відображається і регулюється температура в холодильному та морозильному відділенні окремо. В базовій моделі RSA 1 N дисплей розмістили на дверцятах морозильного відділення, а в моделі RSA 1 W він вбудований над диспенсером у дверцятах холодильного відділення.

? Кнопкою Power Freeze можна включити режим суперзаморожування в морозильній камері. Це потрібно для швидкого заморожування свіжих продуктів перед тривалим зберіганням, поки вони не втратили всі свої корисні властивості.

? Кнопкою Vacation легко активується функція «Відпустка». Для чого вона потрібна? Наприклад, ви на 10 днів зібралися у відпустку, немає сенсу залишати холодильник включеним. Холодильна камера вимикається, а морозильна, при цьому, продовжує морозити.

Samsung RSA 1

? Всі версії RSA 1 працюють за технологією No Frost, і їх не потрібно розморожувати. Суха заморозка не утворює лід і іній на стінках камер. Більш того, No Frost підтримує рівномірну внутрішню температуру холодильника і швидко відновлює температуру після відкриття дверцят, а поруч лежать продукти не примерзають один до одного.

? Система Multi Flow також працює для нашої користі: вона охолоджує повітря в камерах відразу в кілька потоків. Це можливо завдяки тому, що повітря проходить через спеціальні отвори, а необхідний холод рівномірно розподіляється на кожній полиці, де лежать продукти.

? Корисний об’єм холодильної камери — 357 літрів.

? Глибокі і вузькі полки виконані із загартованого скла і витримують великі навантаження до 127 кг. Їх можна переставляти поверхами, якщо велика каструля або банки не будуть поміщатися по висоті. Полиці на дверцятах дуже зручні, їх можна переставляти по висоті. На всяк випадок, в них передбачена захист від протікання.

полки холодильника

? Ящики для овочів і фруктів — дуже місткі! У них підтримується оптимальна температура для їх зберігання. В такому холодильнику фрукти і овочі зберігаються помітно довше.

? Всередині холодильник рівномірно освітлює верхній led-підсвічуванням, при цьому повітря світлом не нагрівається.

холодильники Samsung RSA 1

? Морозильна камера помітно вже, ніж холодильна. Корисний об’єм — 193 літра. Скляні полиці можна переставляти поверхами. Є компактні полички на дверцятах. Навіть формочки для льоду мають своє місце. Їх тут дві, вони пристойних розмірів. Морозилка — просто величезна! Можна заморозити все, що завгодно, і, практично, у будь-якій кількості. Вільне місце залишиться! Якщо прибрати полиці в морозильну камеру, можна увійти і закрити за собою двері (жарт!).

? Samsung RSA 1 W… оснащений диспенсером для води з фільтра Brita. Для того, щоб випити холодної води, тепер не потрібно відкривати дверцята, і діставати пляшку з водою. Підносьте до диспенсеру склянку, натискайте, і — готово! А завдяки спеціальному фільтру, вода смачна і очищена від домішок. Навіть якщо вода пролилася, це не страшно, тут є спеціальний піддон для таких випадків. Звичайно, наявність диспенсера відбилося на розмірах внутрішніх полиць на дверцятах — вони тут явно стали менше.

диспенсер для воды

? Система Wolt Control (захист від перенапруги) — дуже надійна навіть при незначних перепадах напруги. При великих перепадах холодильник переходить в режим очікування. Як тільки напруга в мережі стабілізується, RSA 1 продовжить роботу автоматично.

? Компресор і решітка конденсатора закриті захисною металевою пластиною. Важливий показник: холодильник працює тихо і без проблем. По-перше, це оберігає від пошкоджень при перестановці і перевезення, по-друге, пил не накопичується, як це траплялося в старих холодильниках.

? Компактний холодильник Samsung RSA1 — це те що треба, якщо ви все своє життя мучитеся зі стандартними холодильниками. Якщо вам набридло все упихивать, акуратно складати, щоб все влізло, особливо після свят, коли залишається купа різних салатів, закусок і іншої снети, то такий холодильник обов’язково повинен стояти на вашій кухні.

холодильник в интерьере кухни

Порівнювати Samsung RSA1 і звичайний холодильник неможливо — про таке придбання неможливо пошкодувати після покупки. Це мрія будь-якої господині!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи

 

 

.