Холодильник многодверный Haier HRF-430MFGS

Сьогодні в огляді шестидверна холодильник фірми Haier. Цей функціональний і місткий холодильник великого обсягу відмінно підійде для великої просторої кухні і такий же, звичайно, дружною і великої родини. Особливо, якщо в сім’ї є цінителі краси і комфорту.

Дверцята всіх п’яти камер виконані в кольорі нержавіючої сталі, і при цьому, ще оброблені «під скло». До речі, це вражаюча інноваційна розробка Haier Glass Design. Виглядає дуже стильно! Своїм зовнішнім виглядом він дійсно відразу звертає на себе увагу.

А що всередині?

Загальний обсяг цієї моделі 430 літрів. Холодильна камера майже в три рази більше морозильній, хоча для припасів на зиму в ній місця більше, ніж достатньо — 117 літрів.

шестидверный холодильник

Зона збереження свіжості привертає особливу увагу. Мало того, що її обсяг цілих 35 літрів, в ній потрібні режими можна настроювати. Температура тут регулюється від -20 до +5 градусів, а свіжість продуктів підтримується з допомогою світлових променів дезорированного простору і контролю за вологістю.

І ще одна приємна деталь — телескопічні направляючі у кожному шухлядці. Це дуже зручно, великі ящики висуваються м’яко і ледве чутно. А на полиці з загартованого скла можна, не побоюючись, ставити великі каструлі і ємності. Такі полки витримають велику кількість готової продукції. В основній камері та на дверцятах полиці легко регулюються, є поворотна полку, яка звільняє місце для високих предметів і складна полиця для винних пляшок.

основная камера

Для тих, хто любить охолоджені напої і коктейлі, холодильник Haier HRF-430MFGS порадує вбудованим льодогенератором. Оцінити цю функцію можна влітку, в жарку погоду. Та й гостей можна пригостити холодними напоями з допомогою заморожених кубиків льоду. У спекотну погоду лід буде нарозхват. А для того, щоб небажані льодовики не з’являлися в самому холодильнику, він оснащений зручною функцією — повний no frost.

Панель управління

Панель управління з сенсорними клавішами. Тут вона дуже проста і немає нічого зайвого — тільки найнеобхідніша інформація. Температуру камер можна легко підвищувати і знижувати, а також налаштувати рівень вологості в кожній з п’яти камер.

пятикамерный холодильник haier

Для тих, хто стежить за витратами на електроенергію, незважаючи на значні розміри холодильника — багато світла не нагорит завдяки економічному інверторний компресор. Ну і, звичайно, світлодіодному освітленню.

морозильная камера

Ця модель Haier сегменту Преміум з відповідною ціною, але стильний дизайн, багатий набір функцій і обсяги цілком компенсують ці вкладення. А власники холодильника будуть не тільки повністю задоволені функціональністю і його зручністю, але і завдяки незвичайному оформлення Haier HRF-430MFGS перетворять свою кухню в найзатишніше місце для прийому гостей.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи