Хлібопічка Polaris PBM 1501D: як приготувати два види хліба одночасно

Хлібопічка Polaris PBM 1501D здатна приготувати два види хліба одночасно. Здивовані? Якщо у вашій родині люблять різний хліб, то цей прилад саме для вас. Але це ще не всі достоїнства цієї хлібопічки: вона вміє замішувати тісто, пекти 8 сортів хліба (звичайний, цільнозерновий, французький, солодкий, житній, італійський, молочний, без глютену), варити джем і кашу.

Всі свої вміння Polaris PBM 1501D здійснює з допомогою 14 стандартних програм. А функція «Домашня програма» відкриває простір для кулінарної творчості: улюблені рецепти можна зберегти в пам’яті приладу.

Хлібопічка POLARIS PBM 1501D випікає дві буханки по 500 г!

Але головна її перевага незаперечно: хлібопічка POLARIS PBM 1501D вміє випікати одну буханку до 1250 г у великому відрі або дві буханки по 500 г за двома різними рецептами одночасно. В один «цеглинка» можна додати горіхи, ягоди, насіння ще на етапі замішування, а другий — приготувати за традиційним рецептом, без добавок.

POLARIS PBM 1501D

До речі, хліб можна приготувати вагою 500, 750, 1000 та 1250 грамів і з трьома типами скориночки: світла, середня і темна. В комплект входять три чаші для випікання з антипригарним покриттям Teflon, завдяки якому тісто не прилипає та не пригорає, а самі чаші легко миється в посудомийній машині.

Характеристики хлібопічки POLARIS

Потужність приладу 890 Вт, він оснащений таймером відстрочки до 15 годин і функцією підтримання температури протягом години, що дуже зручно на випадок, якщо хтось з домашніх затримується, або ви чекаєте гостей. На всіх етапах випічки можна задати потрібні час і температуру. У корпусі передбачений РК-дисплей і через оглядове віконце ви можете спостерігати за тим, як пропікається хліб. Звуковий сигнал сповістить вас про завершення роботи. У комплекті з приладом йдуть мірна ложка і склянка, 2 вінчика для замішування тіста, книга рецептів та пара термостійких рукавичок, щоб діставати гарячий хліб без опіків.

Хлебопечка Polaris PBM 1501D

В хлібопічці Polaris PBM 1501D дуже просто і зручно випікати хліб з різними добавками. Автоматичний диспенсер допоможе і вчасно додасть в тісто фрукти, прянощі, горіхи, насіння, ягоди.

На що здатна хлібопічка Polaris PBM 1501D?

Хлібопічка сама замісить вам тісто за рецептами, що входять в прикладену інструкцію, або за вашими власними рецептами. Прискорена випічка дозволяє скоротити загальний цикл приготування хліба. В такому разі на підйом тіста йде менше часу, але випічка виходить більш щільною. Важливо, що управляти процесом замішування тіста і приготуванням хліба надзвичайно легко: на панелі управління розміщений ЖК-дисплей і кнопки, абсолютно зрозумілі будь-якої господині. Це ж так просто: необхідно лише покласти всі необхідні інгредієнти, а розумна хлібопічка все зробить сама до вашого приходу.

Процесс приготовления

Крім випічки хлібопічка може зварити варення або джем Досить скласти у форму ягоди, цукор, встановити потрібний для цього режим і через півтори години ваше варення готове. Зауважимо, що варення, приготоване в хлібопічці, відрізняється від традиційної варіння варення тим, що не проходить жорстку термічну обробку. А значить, що в ній зберігається набагато більше вітамінів.

Міні-пекарня будинку з хлібопічкою Polaris PBM 1501D

Хлібопічка Polaris PBM 1501D — це справжня міні-пекарня у вашому домі. Кожен день ви зможете насолоджуватися смаком свіжоспеченого хліба, багетів і смачних булочок, причому на будь-який смак кожного з домочадців. Приготувати відразу дві буханки хліба одночасно з цією хлібопічкою стало реальністю!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи