«ГОТУЙ ЯК ШЕФ» І ПОДОРОЖУЙ!

LG Electronics оголошує про початок конкурсу «Готуй як шеф», учасники якого не тільки навчаться готувати вишукані страви з програми «Їжа, я люблю тебе!» Телеканалу «П’ятниця!», але й отримають можливість виграти гастрономічне подорож, а також інші цінні призи.

МОСКВА, 10 жовтня 2016 р – Хочете виграти 100 000 тисяч рублів на гастрономічне подорож, навчитися готувати страви різних країн світу або просто смачно повечеряти? Тоді запрошуємо вас до 19 грудня 2016 р. взяти участь у конкурсі LG Electronics «Готуй як шеф» на сайті COPYCHEF.RU (http://www.lg.com/ru/home-appliance/copy-chef).

Для участі в конкурсі «Готуй як шеф» вам необхідно вибрати на сайті COPYCHEF.RU сподобався рецепт і подивитися відповідний кулінарний випуск програми «Їжа, я люблю тебе!», щоб навчитися його готувати. Потім:

  • Повторити рецепт
  • Завантажити фото-колаж процесу приготування на сайт конкурсу

Щоб завантажити роботу на сайт конкурсу вам потрібно буде авторизуватися через одну з соціальних мереж – www.facebook.com або www.vk.com.

гастрономическое путешествие

Кожні 2 тижні журі LG визначатиме 2-х переможців з числа нових робіт:

— автора найпопулярнішою роботи на сайті конкурсу, який отримає приємний грошовий приз – 3 000 рублів «для зустрічі з друзями»;

автора кращої роботи, на думку журі, який отримає 10 000 рублів «на вечерю у своєму місті».

Наприкінці конкурсу журі обере переможця з кращим портфоліо робіт, який буде нагороджений головним призом – сертифікатом номіналом 100 000 рублів на гастрономічне подорож.

З повними правилами конкурсу «Готуй як шеф» ви можете ознайомитися на сайті http://www.lg.com/ru/home-appliances/copy-chef

А щоб готувати, як шеф, вам напевно знадобиться професійна кухонна техніка — компанія LG подбала про це та дарує своїм покупцям компліменти за покупку вбудовуваної техніки з 19 вересня по 19 грудня 2016 р.

участие в конкурсе

Щоб отримати комплімент:

  • Купіть духова шафа LG серії LB645 або індукційну варильну поверхню LG KVN6403AF в період акції
  • Зареєструйте покупку на сайті http://www.lg.com/ru/home-appliances/copy-chef/cashback
  • Отримайте повернення до 1 500 рублів

З повними правилами акції «Готуй з LG» ви можете ознайомитися на сайті:

http://www.lg.com/ru/home-appliances/copy-chef/cashback

Бажаємо яскравих кулінарних відкриттів з технікою LG!

# # #

Про компанію LG Electronics

Компанія LG Electronics (KSE: 066570.KS) є світовим лідером у виробництві високотехнологічної електроніки, сучасних засобів мобільного зв’язку та побутової техніки. У компанії по всьому світу працює 77 000 тисяч чоловік в 125 філіях. Компанія LG складається з чотирьох підрозділів: Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance&Air Solution і Vehicle Components, загальний обсяг світових продажів яких в 2015 році склав 48,8 млрд. доларів США (56,5 трильйона південнокорейських вон). LG Electronics є одним з провідних у світі виробників плоско-панельних телевізорів, мобільних телефонів, кондиціонерів повітря, пральних машин і холодильників. Також LG Electronics лауреат премії 2016 ENERGY STAR Partner of the Year. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.lg.ru.

Про компанію LG Electronics Home Aplliance &Air Solution

Компанія LG Electronics Home Appliance&Air Solutionявляется світовим лідером в області побутової техніки, кондиціонування повітря і систем підтримки якості повітря. Компанія створює комплексні рішення для дому, засновані на його лідируючих в галузі ключових технологіях. LG прагне зробити життя краще для споживачів у всьому світі завдяки своїм ретельно розробленим продуктів, включаючи холодильники, пральні машини, посудомийні машини, техніка для кухні, пилососи, вбудовану техніку, кондиціонери, очисники повітря і воздухоосушители. Всі разом, ці продукти забезпечують розширене зручність, чудову роботу, більшу економію і затребувану користь для здоров’я. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.lg.ru.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи