Google представила Chromebook Pixel з дозволом екрану 2560?1700

Компанія Google анонсувала Chromebook Pixel — перший ноутбук на Chrome OS з сенсорним екраном. Про комп’ютер розповідається в офіційному блозі Google.

Комп’ютер відрізняється від раніше вийшли «хромобуков» не тільки тим, що підтримує сенсорне введення. Комп’ютер спроектувала сама Google, в той час як за розробку інших ноутбуків на Chrome OS відповідали партнери компанії Acer, HP, Lenovo і Samsung.

У нового ноутбука більш потужний, ніж у попередніх пристроїв, процесор — двоядерний Intel Core i5. Комп’ютер володіє чотирма гігабайтами оперативної пам’яті і рекордно високим дозволом екрану — 2560 на 1700 пікселів. Діагональ дисплея дорівнює 12,85 дюйма.

На кожен дюйм дисплея Chromebook Pixel доводиться 239 пікселів. Це більше, ніж у «макбуков» з екраном Retina, які випускає компанія Apple. Корпус ноутбука виготовлений з алюмінію; комп’ютер важить півтора кілограма.

Ноутбук буде поставлятися в двох версіях: тільки з Wi-Fi з Wi-Fi і LTE. У першій моделі буде 32 гігабайти, а у другої — 64 гігабайти внутрішньої пам’яті. Кожному покупцеві «хромобука» Google надасть терабайт простору в хмарному сховищі Google Drive.

Замовлення на Chromebook Pixel компанія Google приймає через інтернет-магазин Google Play. Купити пристрій зможуть тільки жителі США і Великобританії. «Хромобук» з Wi-Fi буде коштувати 1299, а з LTE — 1449 доларів США.

Нещодавно Chromebook Pixel з’явився в інтернет-магазині Wikimart:

«Хромобуками» (chromebooks) називають комп’ютери під управлінням операційної системи Chrome OS, яку розробляє Google. Центром системи є браузер Chrome. Комп’ютери розраховані на роботу з веб-додатками, а не з програмами, які встановлюються на внутрішній накопичувач.

Джерело

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи