Компанія google вже зовсім скоро почне продавати флагманські смартфони pixel 6 і pixel 6 pro. Анонс відбудеться 19 жовтня, а поки «корпорація добра» потішила офіційними найменуваннями забарвлень майбутніх новинок.

Як завжди, google оригінально підійшла до питання назви колірних рішень. Pixel 6 з’явиться в кольорах stormy black (бурхливий чорний), sorta seafoam (ніби як морська піна) і kinda coral (типу кораловий). Версія pro буде продаватися в колірних варіаціях stormy black, sorta sunny (ніби як сонячний) і cloudy white (хмарний білий).

Нагадаємо, оригінальні назви кольорів – одна з фішок смартфонів серії pixel. Наприклад, pixel 4 доступний в кольорі oh, so orange (ах, який помаранчевий), pixel 5 є в забарвленні sorta sage (ніби як шавлія), а темно-зелений колір pixel 5a називається mostly black (переважної чорний).

На слайдах також вказані деякі технічні характеристики смартфонів. Наприклад, основна камера роздільною здатністю 50 мп + 48 мп + 11,1 мп і 11-мп фронталка у google pixel 6 pro.