Футбольний День донора LG, Корпорації «Центр» і ІГМА з гравцями «Зеніт-Іжевськ» і футболістом Русланом Нігматуллін

Естафета добрих справ #LGПередайПасДобра продовжена в Іжевську акцією #LGКорпорацияЦентрПасДобра

Іжевськ, 23 травня 2017 р. – напередодні важливих спортивних подій у Росії LG Electronics, Корпорація «Центр» спільно з Іжевської Державною Медичною Академією провели 82-й в історії донорського проекту LG футбольний День донора. Послами добрих справ в цей день стали відомі спортсмени, російські футболісти – Руслан Нігматуллін, триразовий чемпіон Росії з футболу, володар Кубка Росії, дворазовий кращий воротар Росії, відомий DJ, і гравці ФК «Зеніт-Іжевськ». День донора був присвячений також святкування 27-річчя роботи Корпорації «Центр».

Донорська акція #LGКорпорацияЦентрПасДобра продовжує шостий марафон в підтримку безоплатного донорства крові #LGПередайПасДобра, прийнявши донорську естафету з Москви. Тоді, у квітні 2017, акцію підтримали гравець національної збірної Денис Глушаков, найкращий футболіст сезону 2016/2017 РФПЛ і воротар Артем Ребров, володар призу «Воротар року» імені Льва Яшина. Стартував проект у Мінську в березні 2017 року за участю футбольної команди «Крумкачы».

эстафета добрых дел

Футбольний День донора LG та Корпорації «Центр» пройшло в Іжевській Державної медичної академії за підтримки Республіканський станції переливання крові. В донорської акції взяли участь понад 150 студентів ІГМА, співробітники LG, Корпорації «Центр» разом з генеральним директором Романом Гайдуковым.

Посли добрих справ LG – Руслан Нігматуллін і футболісти ФК «Зеніт-Іжевськ» підписали символ донорської естафети – червоне серце, а також м’яч добрих справ – символ донорського марафону #LGПередайПасДобра. Спортсмени підтримали учасників акції #LGКорпорацияЦентрПасДобра в Іжевську, в теплій атмосфері поспілкувавшись з усіма донорами.

послы добрых дел

Після закінчення донорської акції відбувся майстер-клас Тетяни Шахнес, PR директора LG в Росії, члена Координаційного Центру з донорства при Громадській палаті РФ, «Корпоративне волонтерство, як найважливіша складова стратегії соціально відповідального бізнесу». Тетяна розповіла студентам про соціальні проекти LG, націлених на просування безоплатного донорства крові, в тому числі про марафоні #LGПередайПасДобра і «Космічних ініціативи добра». Футболісти – Руслан Нігматуллін і Максим Малаховський, капітан ФК «Зеніт-Іжевськ» підтримали тему важливості добрих справ, розповівши про те, як взаємопов’язані спорт і добро. По закінченні лекції студенти та гості зробили пам’ятне селфи на LG G6. Руслан Нігматуллін також відвідав базу ФК «Зеніт-Іжевськ» і поділився з молодими футболістами своєю історією успіху і секретами спортивних досягнень.

зенит-ижевск

Ставши в 2009 році першим з бізнес-спільноти партнером Моз Росії і ФМБА Росії, LG в підтримку Програми розвитку масового добровільного донорства крові провела вже 82 дні донора. Більше 50 російських видатних спортсменів підтримують донорський рух, ставши послами добрих справ LG. Це відомі футболісти Денис Глушаков, Артем Ребров, Сергій Овчинников, В’ячеслав Малафєєв і Руслан Нігматуллін, 4-разовий Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олексій Нємов, боксери Микола Валуєв і Костянтин Цзю, відомі фігуристи, Олімпійські чемпіони Тетяна Навка і Олексій Ягудін, російські бобслеїсти, дворазові Олімпійські чемпіони Олександр Зубков і Олексій Воєвода, дворазова Олімпійська чемпіонка з біатлону Ольга Зайцева, Олімпійський чемпіон з біатлону Антон Шипулін, легендарна легкоатлетка, дворазова Олімпійська чемпіонка Світлана Мастеркова і багато інших.

корпорация центр

Про компанію LG Electronics

LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) є світовим лідером в області інновацій та виробництва високотехнологічної електроніки, сучасних засобів мобільного зв’язку та побутової техніки. У компанії по всьому світу працює 77,000 людина в 125 філіях. Компанія LG складається з чотирьох підрозділів: Home Appliance & Air Solution, Mobile Communications, Home Entertainment, і Vehicle Components, загальний обсяг світових продажів яких в 2016 році склав 47,9 млрд доларів США (55,4 трлн південнокорейських вон). LG Electronics є одним з провідних у світі виробників плоско-панельних телевізорів, мобільних телефонів, кондиціонерів повітря, пральних машин і холодильників. Також LG Electronics лауреат премії 2016 ENERGY STAR Partner of the Year. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.LGnewsroom.com.

Про Державну програму розвитку добровільного донорства

  • З 2008 року Міністерством охорони здоров’я Російської Федерації, Федеральним медико-біологічним агентством і Центром крові ФМБА Росії реалізується масштабна Програма розвитку Служби крові, яка охоплює всі 85 суб’єктів Російської Федерації.

  • Розвиток Служби крові супроводжується постійним розвитком комунікаційної інфраструктури:

  • Інтернет-портал Служби кровіwww.yadonor.ru – це не тільки розширена інформаційна база для всіх учасників донорського руху: донорів, волонтерів, НКО, підприємств і компаній, громадських рад, журналістів, але і можливість взаємодії між ними. Успішно функціонує спеціально розроблений розділ «Партнерство з бізнесом», в якому можна знайти вичерпну інформацію про напрями співпраці зі Службою крові, а також заповнити заявку на приєднання до донорському руху.

  • Гаряча лінія з питань донорства крові8-800-333-33-30 (цілодобово, дзвінок по Росії безкоштовний).