Назад у майбутнє: фотопринтер LG PocketPhoto!

Мобільна фотографія — це тренд сезону. Пам’ятаєте часи, коли фотографії робилися миттєво і на ходу за допомогою Polaroid? Сьогодні инстаграммеры всіх країн мріють про Polaroid, і поки блукають по сайтах в пошуках картриджів для них, компанія LG надала свій мобільний принтер LG Pocket Photo, з допомогою якого можна заповнити всю квартиру з фотографіями Instagram. Кишеньковий принтер Pocket Photo вміє творити чудеса!

Як підключити?

Новий гаджет сумісний зі смартфонами на платформах iOS і Android. Для того, щоб підключити принтер, треба включити функцію NFC в вашому смартфоні, і завантажити програму. Для того, щоб полегшити ваше спілкування з цим принтером, заходьте в Android-маркет, і знайдіть там додаток LG Pocket Photo. Не самий зручний спосіб спілкування, але до всього можна звикнути)) На жаль, NFC-чіп є не у всіх смартфонах, тому можна з’єднати принтер зі смартфоном через Bluetooth і через кабель USB, це самий простий спосіб.

Яскраві фотографії миттєво?

Принтер працює повністю в автономному режимі і друкує забавні знімки розміром 50 х 76 мм, які можна оформляти за допомогою красивих рамок, написів і позначок.

У комплектацію входить сам принтер, USB-кабель для зарядки, мережевий адаптер, і спеціальний фотопапір компанії Zink, яка дозволяє друкувати фотографії на цьому фотопринтері. Картриджі, як у звичайному принтері, нам не знадобляться, потрібна спеціальна папір. Це 4-х шарова фотопапір, і колір на ній проявляється від часу і температури нагріву. Всього в комплекті — 10 аркушів фотопаперу. А для друку кращих фотографій можна купити папір за ціною 390 рублів. В цій упаковці — 30 аркушів, що радує більше. До речі, швидкість друку знімка — всього 40 секунд! Фотографії виходять миттєво, на очах перетворюючи диво в реальність.

Технічні подробиці

Розмір фотопринтери зовсім невеликий: по діагоналі він трохи менше, ніж деякі смартфони. Менше, але ніяк не тонше, тому, що на корпусі є спеціальний завантажувальний лоток, куди ми поміщаємо папір для друкування фотографій. Ви можете завантажити їх в лоток, або зняти верхню кришку, і покласти їх всередину. В комплекті фотопаперу є спеціальний смарт-лист, який дозволяє чистити принтер після того, як він досягає стадії, при якій він видає неправильні кольору. Цей синій аркуш потрібно зарядити в фотопринтер самим першим аркушем. Фотопринтер готовий до роботи!

Фотопринтер LG

Додаток LG Pocket Photo дає відмінний шанс скористатися парою-трійкою цікавих фішок:

Перша

Ви можете ліпити QR-код прямо на фотографію. В цей код все, що завгодно можна вписати, наприклад, адресу свого сайту.

Друга

Друкувати можна не одне, а відразу 4 однакових зображень на одному знімку. Таким чином, фото на документи можна виготовити самостійно.

Третя

А соціальність цього додатка сподобається багатьом: фотографію смартфона можна роздрукувати і відправити, наприклад, на Facebook

.

Для обслуговування фотопринтери LG Pocket Photo знадобиться тільки спеціалізована папір і трохи електрики для підзарядки. І хоча, покупка такого девайса не входить в розряд обов’язкових або необхідних в господарстві, але це дуже зручна річ, яка дозволить вам не тільки відзняти вдалий момент, але і поділитися ним за допомогою реальної фотографії зі своїми близькими та друзями.

Залиш на пам’ять фотографію

Тепер більше шансів передати іншій людині пам’ятну фотографію, ніж раніше, відправивши його на вашу сторінку в соціальних мережах. Більш того, його зручно носити з собою: він легко поміщається в рюкзак, сумку, задню кишеню джинсів. Для тих, хто фотографує, і любить дарувати свої фотографії коханим і друзям, фотопринтер LG Pocket — відмінне придбання!

А вибір, як завжди, залишається за вами.

Подивитися, як використовувати фотопринтер LG Pocket Photo в звичайному житті, можна в цьому відео:

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи