Фотоапарат Nikon Coolpix AW110 або фотоапарат для екстремалів.

Головна фішка цього фотоапарата — ударостійкий корпус і несприйнятливість до спеки, холоду (до — 10 °C) і вологи. А ще він чудово знаходить спільну мову зі смартфонами, і, звичайно ж, непогано фотографує. Знайомтеся, у сьогоднішньому огляді — фотоапарат Nikon Coolpix AW110.

Перше, на що звертаєш увагу, це корпус. Nikon Coolpix AW110 укладено в міцний пластиковий корпус. Виглядає він не зовсім стандартно через свого незвичайного об’єктива — він вбудований в корпус камери. Так і при падінні не пошкодити об’єктив, і камера стає набагато компактніше. Навіть якщо ви упустите його з висоти 2-х метрів, то з цим фотоапаратом буде все в порядку!

  • Фокусна відстань: 28-140 мм у форматі 35 мм
  • Цифровий зум: до 560 мм у форматі 35 мм
  • Максимальна діафрагма: f/3,9-4,8

Ще в ньому є цікава конструкція відсіку для батареї і карти пам’яті: він відкривається за допомогою замка, що захищає нутрощі фотоапарата від попадання вологи.

Розташування і набір кнопок цілком стандартний, правда, і тут не без сюрпризів: на правому боці камери знаходиться кнопка «Відображення поточного місця на карті», і копка активації функції управління камерою — струшування. З неї і почнемо.

Підводна зйомка?!

AW110 є не тільки ударостійким фотоапаратом, він вміє знімати під водою на глибині до 18 м. Ніяких спеціальних дій перед початком занурення виконувати не потрібно. Хіба, що можна вибрати режим зйомки в меню. Управління камерою за допомогою струшування нагоді, коли під час зйомки ви будете в товстих рукавичках, і натискати на кнопки буде незручно, особливо, перебуваючи під водою.

Wi-Fi

Інша цікава особливість — вбудований Wi-Fi модуль. Викачуємо на телефон офіційне додаток Nikon, включаємо в камері Wi-Fi мережу, підключаємося до неї з телефону, і все! Тепер можна швидко скинути знімки на телефон, і запустити їх у соцмережі, і що важливіше, управляти камерою з телефону.

Встановлюємо AW110 на штатив, стаємо перед камерою, і з допомогою телефону управляємо зумом, вибираємо, де нам краще встати, і потім просто фотографуємо себе. А щоб потім дізнатися, чи пригадати, де ми себе фотографували, знайте, що тут є вбудований GPS-модуль. Відкриваємо карту, і дивимося, де саме був зроблений той або інший знімок, ну або знову ж завантажуємо фото в соцмережу, і бачимо, де був зроблений знімок. До речі, крім геотеги, фотоапарат фіксує висоту над рівнем моря, і значення атмосферного тиску.

Фотозйомка

Тепер перейдемо безпосередньо до фотозйомки. Якість знімків у AW110 — цілком гідне.

Nikon Coolpix AW110

  • Діагональ екрана камери 7,5 см, а дозвіл 614 тис. точок.
  • Матриця 1/2,3 дюйми, КМОП (світлочутлива матриця, виконана на основі КМОП-технології).
  • Загальне число пікселів 16,79 млн.

Працює камера цілком швидко і стабільно. На натискання кнопок відгукується дуже швидко. Включається фотоапарат, приблизно, за секунду. А ось запис знімка на карту пам’яті займає близько двох секунд.

Ручних налаштувань тут мінімум. З іншого боку, автоматика працює добре: помилки з розумінням умов зйомки у неї зустрічаються дуже рідко. Що стосується ISO, то тут все стандартно: значення більше 400-800 використовувати не варто. Дуже зручно, що в камері можна вибрати автоматичний вибір ISO в певних межах.

Дуже вражає швидкісна зйомка, правда відразу скажемо, що після закінчення зйомки, фотоапарат буде зберігати знімки на карту дуже довго.

Відеозйомка

Відеоможливості фотоапарата Nikon Coolpix AW110 також на рівні. Запис у форматі Full HD (1920 x 1080 / 30 кадр/) дозволяє отримати дуже гарну картинку.

Фотоапарат Nikon Coolpix AW110 вам сподобається також, як і нам. Фотоапарат вийшов дуже просунутим. Протиударний і водонепроникний корпус — це вже великий плюс камері, призначеної для зйомки під час активного відпочинку. Але Nicon ще додали ще й купу приємних доповнень, начебто Wi-Fi, і швидкісної відеозйомки. Одним словом, класний фотоапарат для тих, кому хочеться чогось більшого, ніж просто звичайна камера.

Купити Фотоапарат Nikon Coolpix AW110 можна на Яндекс.Маркеті. Перед покупкою можна порівняти ціни на в різних інтернет-магазинах, а також почитати і подивитися відгуки покупців. Ось один з них:

Можна тягати весь час в кишені і особливо на полюванні і на гірських лижах.
Незамінний на сплавах !
На жаль раніше Панасоники і Канони у мене сьорбнули горя…
Бульк-бульквально !
Вибирав між Олімпус-2.
В цілому задоволений.

А ось більш детальні характеристики камери можна подивитися не в одному, а в двох різних відео. Не змогли вирішити, яке відео краще. Вибирати вам!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи