Фен-щітка Rowenta BrushActiv 1000

Часто перед дівчатами виникає питання, як укласти зачіску із чубчиком. Особливо це стосується дівчат з кучерявими волоссям. Щоб красиво оформити чубок, можна використовувати дуже ефективний девайс — фен-щітка Rowenta, який одночасно і сушить, і укладає волосся.

Для того, щоб красиво і швидко укласти волосся, використовуйте фен-щітку BrushActiv від Rowenta з функцією автоматичного обертання. Причому обертання відбувається в дві сторони, шляхом простого натискання на клавіші. Ми можемо в будь-який момент змінювати напрямок щітки. Також тут присутня функція іонізації, яка знімає статичну електрику.

В об’ємній укладанні є невеликий секрет: щоб зберегти обсяг на коренях, не потрібно полірувати волосся. Поліруються тільки кінці. Щоб зберегти обсяг на чубку, пасмо потрібно тримати вертикально відносно шкіри голови, підносимо щітку до коріння, і починаємо гортати.

До речі, у фена-щітки є в наборі ще додаткова щітка з меншим діаметром, що теж іноді дуже зручно, якщо волосся у вас не дуже довгі. Після прокручування пасма щіткою, виходить обсяг на коренях і відполіровані гладкі кінці. Що важливо тому, що відполіровані волосся завжди виглядають добре і завжди підкреслюють красу кольору волосся.

Ще один прийом укладання, яким ми ділимося зі своїми читачами:

Під час укладання, пасмо потрібно тримати перпендикулярно голові, і під час прокручування, полірується не коренева частина волосся, а тільки кінці. Обертання фени-щітки включаємо тільки на кінцях волосся. Це потрібно для того, щоб залишити структуру волосся гладкої на кінцях, підкреслюючи лінію стрижки, і прикрашаючи нас.

До речі, особливо ефективно такий фен-щітка працює на каскадних або коротких стрижках, так як:

По-перше: часу укладання таких волосся потрібно буквально кілька хвилин,

По-друге: таким приладом набагато легше укласти волосся, ніж гребінцем і звичайним феном.

Отже, ви вже зрозуміли, що фен-щітка Rowenta — це прилад два в одному: фен, який одночасно сушить волосся і швидко укладає їх. Фен-щітка обертається з такою швидкістю, з якою вам треба, ви вибираєте температуру, яка вам потрібна, і сторону, в яку вам потрібно крутити волосся. Дуже зручно! Завдяки керамічному покриттю, фен-щітка Rowenta Brush Activ забезпечить чудовий блиск вашого волосся.

Сучасна фен-щітка Ровента має в комплекті 2 типу щіток, що володіють діаметром 5 см і 3 див. Таким чином, можна використовувати прилад однаково ефективно, незалежно від довжини волосся. Зазначимо також, що щетина самих щіток дуже м’яка, шовковиста, і ваші волосся ніколи в ній не заплутаються.

Технічні характеристики:

• Потужність: 1000 Вт
• К-сть швидкостей: 2
• К-сть режимів температури: 2
• Холодне повітря
• Іонізація
• 2 щітки різного діаметру в комплекті

Вартість такого приладу в магазинах — в районі 6000 рублів. Відгуки, які нам довелося побачити — захоплені! Один нам найбільше сподобався, короткий і лаконічний:

Це щітка моєї мрії! Все робить сама, залишається тільки тримати в руці)))

Отже, якщо ви не бажаєте більше мучитися біля дзеркала, тримаючи в одній руці важкий фен, а в іншій — гребінець, то саме час подумати про новий девайсі. Фен-щітка Rowenta 1000 може стати рятівним колом у цій ситуації. Пройде зовсім небагато часу, і ви ні за що вже не захочете повертатися до колишніх звичок. Фен-щітка Ровента настільки зручна в застосуванні, що підкорює навіть самих недовірливих дам.

Хочете мати такі ж красиві волосся після укладання феном-щіткою Rowenta?

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи