Епілятор Rowenta Aquaperfect Soft EP9330

Ви досі думаєте, що гладка ніжна шкіра — це боляче і недосяжно в домашніх умовах? Значить ви ще не знайомі з інноваційним епілятором. Епілятор Rowenta Aquaperfect Soft EP9330 подарує вам бездоганний результат і повністю позбавить від дискомфорту завдяки системі подвійного знеболювання.

Подвійне знеболення — це унікальне поєднання масажної насадки і можливості епіляції у воді. Спеціальна вібруюча насадка епілятора інтенсивно масажують шкіру протягом всієї процедури, кожну секунду посилаючи в мозок тисячі імпульсів, що блокують сигнал болю.

Епілятор має вологозахищений корпус, який робить можливим епіляцію у воді. Це дуже зручно, так як вода заспокоює, пом’якшує шкіру і розширює пори, захищаючи від подразнення. В результаті волосся видаляються швидко і просто. Використання епілятора в душі полегшується тим, що він може працювати від акумулятора протягом 40 хвилин. Втім, при бажанні ви можете видаляти волосся цим епілятором і насухо: ефект все одно буде відмінним.

Надійного ефекту дозволяють домогтися 24 високоточних металевих пінцета унікальної запатентованої форми. Вони надійно захоплюють волоски видаляють їх разом з коренем. Перед цим приладом не встоять навіть найкоротші волоски. Все завдяки унікальній технології «Мікро-контакт»

У моделі два швидкісних режими, можна підібрати ту, що комфортна саме вам. Плаваюча головка пристрою повторює всі контури тіла і щільно прилягає до шкіри. У підсумку пінцети легко захоплюють волоски завдовжки навіть менше 0,5 мм. Шкіра надовго залишається ідеально гладкою.

Головна відмінність епілятора від бритви в тому, що він не зрізає волосся, а висмикує його . Тому волосся ростуть набагато повільніше.

Епілятор Rowenta — це ідеальний прилад по догляду за тілом, що володіє неймовірно високим рівнем комфорту і використання. Компактний корпус епілятора легко вміщується в жіночій долоні і зручно лежить в руці. А ще його дуже легко при необхідності перевозити в жіночій сумочці.

У комплекті з епілятором є 4 насадки:

  • Відлущуюча насадка
  • Бритвене насадка
  • Тример бікіні
  • Насадка для епіляції делікатних зон

Всі вони легко знімаються і промиваються під струменем води.

Обертова отшелушивающаяся насадка зроблена з кори коркового дерева. Вона ніжно масажує шкіру та ефективно видаляє відмерлі клітини, запобігаючи вростання волосся під шкіру. Завдяки цій насадці епіляція перетвориться в приємну SPA-процедуру.

З таким приладом легко видаляти волосся навіть у важкодоступних місцях. Щоб шкіра була максимально гладкою епілятор забезпечений спеціальною підсвіткою, — ви не пропустите ні один волосок.

Якщо ви мрієте про гладкою і ніжної шкірі без зайвих волосся , якщо втомилися від роздратування після гоління і більше не хочете витрачати гроші на одноразові верстати, епілятор Rowenta Aquaperfect Soft EP9330 — ваш вибір. Він забезпечить гладку шкіру надовго і змусить вас забути про болі і врослого волосках.

Відмінне поєднання ціни і якості не залишить байдужою жодну володарку Rowenta EP9330. Переконайтеся в цьому самі!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи