Нескінченний комфорт з електробритвою BRAUN WaterFlex WF2S Blue

Чоловіча шкіра обличчя незаслужено залишається в тіні у той час, як рецепти жіночої краси заполонили весь простір навколо нас. А між тим, чоловікам доводиться щодня починати з процедури, яку багато хто сприймає, як покарання. Не дивно, що виробники електробритв намагаються з усіх сил зробити процес видалення зайвого волосся максимально комфортним і безпечним. Як, наприклад, розробка Braun — WaterFlex WF2S Blue, відкриває нові можливості для всіх без винятку чоловіків.

Вона дійсно вражає уяву! Адже WaterFlex WF2S Blue можна використовувати разом з водою, гелем, піною і маслом (яким наші чоловіки, на жаль, дуже рідко користуються).

Переваги WaterFlex

Раз ми заговорили про переваги й достоїнства бритви, то саме час їх все перерахувати:

  • 100% водонепроникна
  • неймовірно близьке і гладке гоління
  • обертова насадка, яка пристосовується до кожного контуру вашого обличчя
  • гострі леза і ультратонкі бриючі сітки OptiBlade захоплюють кожен волосок, навіть в проблемних зонах

Технічні характеристики

  • електробритва має дисплей з індикацією заряду батареї
  • тример для довгого волосся, що дуже цікаво для тих, хто носить бороду
  • спеціальне покриття корпусу для надійного охоплення, навіть у душі
  • повна зарядка протягом години
  • швидка зарядка протягом 5 хвилин (1 сеанс гоління)
  • потужний акумулятор — до 45 хвилин бездротового гоління

дизайн BRAUN WaterFlex

Дизайн бритви

Дизайн, безумовно, заслуговує особливої уваги: дуже красива і витончена електрична бритва зі скляними вставками чорного кольору і прогумованим не ковзаючим покриттям блакитного кольору з невеликими заглибленнями на рукоятці. Саме це покриття і не дає воді потрапляти всередину приладу, і вселяє впевненість у його надійності. А мильні і ковзаючі властивості засобів для гоління не викличуть тепер ніяких побоювань.

Стильний дизайн, малі габарити і зручне положення в руці розраховані на смаки більшості чоловіків, і відмінно доповнюють головне призначення бритви: голити чисто, гладко, і не дратувати шкіру.

Можна користуватися під водою

Бритву можна використовувати для вологого гоління, тобто намазувати особа пінкою або гелем, або просто зволожувати водою, і при цьому користуватися електробритвою, не боячись, що вас вдарить струмом.

Це дуже цікаве і потрібне для всіх рішення, варто лише один раз спробувати, і всі сумніви щодо електробритв, якщо вони ще є — забудуться.

Комплектація

У комплекті з бритвою йде блок живлення, що підключається в роз’єм на корпусі бритви, спеціальна захисна насадка для тріммера, насадка для тих, хто носить триденну щетину і щіточка для чистки лез.

Электробритва BRAUN

Після підключення бритви в розетку, почне блимати індикатор, зелений колір якого змінюється на червоний, у разі розрядки. Повна зарядка відбувається протягом години, а значить, можна починати перетворювати не дуже приємний процес в приємний.

Голить в два рази довше, ніж звичайна

Braun дуже хитро використав цей момент у своїй новій бритві: повна впевненість у тому, що бритва безпечна і ризик порізу просто виключений, настільки робить процедуру гоління розслаблюючій, що навіть той факт, що для якісного результату потрібно провести не один, а три-чотири рази по ділянці шкіри, перестане насторожувати, буквально, з другого разу.

Головка бритви з адаптивним контуром повертається на 30?, що дає їй можливість підлаштовуватися під будь-контур обличчя. Бритва дуже слухняна, і слід, вібруючи, всім вказівкам руки. Це справжній антистрес! Чи Не цього домагався Braun? Це дуже розумно — перед напруженим робочим днем дозволити чоловікам провести релаксуючу процедуру і отримати в результаті відмінний настрій і гладко поголену шкіру обличчя.

Тример

А вбудований в бритву тример для підстригання вусів і бакенбардів, при необхідності, дуже легко висувається одним рухом зі спинки бритви. Самої бритвою не вийде ідеально виголити рівні лінії і куточки, а ось тример доробить всю необхідну роботу, і результат вас порадує. Треба мати на увазі, що з будь-якою рослинністю на обличчі, будь то борода, вуса і бакенбарди, часу на ретельне гоління витрачається набагато більше, навіть маючи в руках саму чарівну бритву в світі. У виграші, здається, залишаються ті, хто не носить бороди і вусів — процес гоління у них займає набагато менше часу. Але це спірне твердження))

BRAUN WaterFlex

Як почистити бритву?

Бритву можна чистити всіма можливими способами, але для початку натисніть по боках бриючої головки на дві кнопки, які звільнять бриючу сітку, знімати повністю її не потрібно. У такому положенні її можна промити під водою у включеному стані, після чого дати їй обсохнути. А для сухого чищення досить змахнути щіточкою зайві волоски з лез за такою ж схемою. Дайте їй трохи попрацювати, щоб всі випали волоски.

Всі бриючі елементи повинні залишатися в робочому стані протягом півтора років, на думку виробника, після чого їх потрібно змінювати. Безумовно, термін заміни елементів буде залежати від того, наскільки часто виникає необхідність голитися. Хлопці та молоді чоловіки можуть сміливо розраховувати на 3-4 роки роботи приладу.

Бритва працює безвідмовно!

Під час використання бритви, і, цілком можливо, що не за один раз, ви зможете переконатися в тому, як бритва вміє підлаштуватися до індивідуальних особливостей будови обличчя, при цьому розпізнаючи товщину волосся і щетини. Протестувати роботу бритви потрібно і з застосуванням гелю для гоління, і без, в сухому варіанті. Не секрет, що під впливом води волоски пом’якшуються, і гоління відбувається набагато легше. Але у випадку з WaterFlex, вже є багато чоловіків, які віддають перевагу сухий режим вологому. Не забудьте, все дуже індивідуально!

бритва BRAUN WaterFlex

Нескінченний комфорт з бритвою BRAUN WaterFlex WF2S Blue очікує всіх, хто налаштується на покупку і буде чекати доставки гаджета в передчутті ідеально чистого гоління. Адже турбота про зовнішній вигляд потрібна не тільки дівчатам, але і чоловікам!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи