Electrolux відкрив новий демонстраційний центр One ElectroluxLabs

Москва, Росія, 23 Серпня 2016 р.

Electrolux, світовий лідер по виробництву побутової та професійної техніки, відкрив новий демонстраційний центр One Electrolux Labs.

На площі 421 кв. м. представлені всі останні новинки, які можна протестувати прямо на місці, а також дізнатися про секрети професійної техніки і взяти участь в кулінарних майстер-класах.

В зоні професійної кухні — High Capacity Kitchen – потенційні клієнти, партнери, користувачі і журналісти можуть отримати реальне уявлення про те, як організована виробнича робота кращих ресторанів світу і на якій техніці готують найкращі шеф-кухарі світу. Одна з останніх розробок – це бласт чіллер — шафа для глибокої заморозки. У ньому за лічені хвилини можна заморозити свіжі ягоди та фрукти при температурі до — 41 С, зберігши дорогоцінну вологу і їх клітинну структуру. Після розморожування ягоди збережуть свій оригінальний свіжий смак, корисні властивості і привабливий цілісний вигляд.

Тут також представлено допоміжне обладнання, без якого не може обійтися жоден процес сучасної виробничої кухні. Так, наприклад, на кухні ресторану, професійні посудомийні машини дозволяють бездоганно вимити посуд всього за 240 секунд. Це самий короткий цикл мийки, який дозволяє оптимізувати роботу будь-якого ресторану.

профессиональная кухня Electrolux

У демоцентре One Electrolux Labs можна побачити всі сучасні досягнення Electrolux, а також ключові історичні моделі

В One Electrolux Labs професійні консультанти продемонструють, чим відрізняється кожен з чотирьох видів шаф з пором, для чого потрібен кожен вид пара, і як це працює. А якщо ви вже є покупцем такого духової шафи, записавшись на найближчий майстер-клас в активну кухню на сайті www.electrolux.ru ви зможете швидко освоїти всі можливості вашого духової шафи і продегустувати отриманий результат.

____________________________________________________________
Про компанії Electrolux

Electrolux є світовим лідером з комплексним рішенням у професійній і побутовій техніці. Щорічно компанія реалізовує понад 40 мільйонів одиниць продукції більш ніж у 150 країнах світу. Компанія робить ставку на ретельно продумані, інноваційні рішення, в основі розробки яких лежить глибоке вивчення споживчих та професійних уподобань. Продуктове портфоліо Electrolux включає в себе величезний асортимент вбудованої і що стоїть окремо техніки. У тому числі: духові шафи, варильні поверхні, витяжки, холодильники, морозильні ларі, винні шафи, плити, посудомийні та пральні машини, пилососи, малу побутову техніку, побутову хімію, посуд і різноманітні, корисні аксесуари для приготування їжі. За додатковою інформацією звертайтеся на www.electrolux.ru

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи