Electrolux підписала угоду про покупку американської інноваційної компанії Anova

Москва, 10 лютого 2017

Світовий лідер по виробництву побутової техніки компанія Electrolux підписала угоду про купівлю Anova. Американська компанія Anova досягла значного успіху у споживачів усього світу завдяки своїй інноваційній розробці Anova Precision Cooker, онлайн-термостату для приготування страв ресторанного якості в домашніх умовах з використанням технології Sous-Vide.

Що потрібно знати про компанії Anova?

Компанія Anova була заснована в 2013 році за допомогою інвесторів з ресурсу для стартапів Kickstarter. Компанія з блискавичною швидкістю набрала популярність завдяки своєму інноваційному продукту — Anova Precision Cooker.

Високоточний занурювальний онлайн термостат дозволяє приготувати страви ресторанного якості у себе вдома за допомогою технології Sous-Vide (приготування продуктів під вакуумом, при температурі 47-80 градусів Цельсія).

При впливі водяній лазні приготування займає мінімум часу і зберігає максимум користі інгредієнтів. Пристрій повністю контролюється з допомогою смартфона і спеціального додатка, де розраховується не тільки час приготування за рецептом, але і зберігається температурна точність до десятих градуса.

онлайн термостат

Компанія пропонує в своєму додатку для смартфона тисячі рецептів найрізноманітніших страв: від рибного стейка до запечених груш.

Anova Precision Cooker — найкращий!

У 2016 році Anova Precision Cooker був визнаний кращим кухонним пристроєм, на думку Reviewed.com. Сьогодні компанія має штаб-квартиру в Сан-Франциско, а обсяги продажів у 2016 році склали близько $ 40 млн.

Anova обійшлася Electrolux приблизно в $ 250 млн. Приєднання інноваційної компанії підкріплено загальною метою: розробка технологій для створення інтелектуальної побутової техніки, що допомагає готувати вдома професійно без використання спеціального обладнання. Після покупки Anova, компанія Electrolux вже будує грандіозні плани по відкриттю офісу в Сан-Франциско і створення центру інновацій для розвитку концепції розумного будинку.

 
«Купівля Anova є важливим кроком вперед на шляху нашого розвитку. Сьогодні ми ставимо за мету запропонувати споживачеві не побутову техніку зі звичним стандартним набором функцій, а якісний інтелектуальний продукт для дому», — прокоментував Йонас Самуельсон, президент і генеральний директор Electrolux.

Про компанії Electrolux

Electrolux є світовим лідером з комплексним рішенням у професійній і побутовій техніці. Щорічно компанія реалізовує понад 40 мільйонів одиниць продукції більш ніж у 150 країнах світу. Компанія робить ставку на ретельно продумані, інноваційні рішення, в основі розробки яких лежить глибоке вивчення споживчих та професійних уподобань. Продуктове портфоліо Electrolux включає в себе величезний асортимент вбудованої і що стоїть окремо техніки. У тому числі: духові шафи, варильні поверхні, витяжні вентилятори, холодильники, морозильні ларі, винні шафи, плити, посудомийні та пральні машини, пилососи, малу побутову техніку, побутову хімію, посуд і різноманітні, корисні аксесуари для приготування їжі. За додатковою інформацією звертайтеся на www.electrolux.ru