Electrolux Ideas Lab – натхнення майбутнього

Москва, Росія — 27 червня 2016г.

Світовий лідер по виробництву побутової техніки Electrolux презентував новий формат міжнародного конкурсу інновацій Ideas Lab, надихаючий створювати креативні ідеї для дому. В конкурсі може брати участь будь-який бажаючий, якщо їй виповнилося 18 років. За попередньою реєстрацією на сайті, www.electrolux ideaslab.com учасники отримають можливість подати заявки на тиждень раніше до офіційного старту конкурсу. Заявки від учасників, які не зареєстровані на сайті, будуть прийматися з 15 серпня.

Electrolux оголошує світовий конкурс креативних ідей серед тих, кого хвилює смачна, здорова та інноваційна домашня кухня майбутнього. На конкурс приймаються будь-які ідеї: додаток для смартфонів, програми для фудшеринга, кухонні пристосування, корисні поради або повноцінні бізнес проекти. В Electrolux Ideas Lab немає меж для ідей.

Переможець отримає не лише 10 000 євро в якості призу, але і незабутню поїздку до Швеції. Протягом 5 днів, в Стокгольмі, однією зі столиць Європи за кількістю старт-апів, переможець отримає експертну підтримку своєї ідеї, для того, щоб вивести свій проект на новий рівень.

Деталі змагання, процес конкурсу, критерії суддівства та інформація про приз буде доступна з 15 серпня на сайті www.electroluxideaslab.com.

«Ми живемо у світі, що швидко змінюється. Ймовірно, кращі ідеї для будинків майбутнього покоління народжуються не в рамках нашої Лабораторії ідей, але можливо вони вже існують в умах мам і тат, фуд-блогерів або домашніх кулінарів. Створюючи Electrolux Ideas Lab, наша мета — задіяти креатив наших споживачів, ми будемо відзначати творчі ідеї, і давати їм можливість реалізуватися. Конкурс допоможе і самої компанії Electrolux поліпшити якість споживчих послуг, » – повідомила МэриКэй Корф, директор з маркетингу Electrolux.

Більше про конкурс Electrolux Ideas Lab ви можете дізнатись у соціальних мережах Electrolux:
Electrolux Facebook: facebook.com/Electroluxrussia
Instagram: Instagram.com/electrolux_russia/

Слідкуйте за оновленнями по хештегам #electroluxideaslab і #deliciouschange

Про компанії Electrolux

Electrolux є світовим лідером з комплексним рішенням у професійній і побутовій техніці. Щорічно компанія реалізовує понад 40 мільйонів одиниць продукції більш ніж у 150 країнах світу. Компанія робить ставку на ретельно продумані, інноваційні рішення, в основі розробки яких лежить глибоке вивчення споживчих та професійних уподобань. Продуктове портфоліо Electrolux включає в себе величезний асортимент вбудованої і що стоїть окремо техніки. У тому числі: духові шафи, варильні поверхні, витяжні вентилятори, холодильники, морозильні ларі, винні шафи, плити, посудомийні та пральні машини, пилососи, малу побутову техніку, побутову хімію, посуд і різноманітні, корисні аксесуари для приготування їжі. За додатковою інформацією звертайтеся на www.electrolux.ru