Фахівці компанії LG ELECTRONICS провели для топ-менеджерів музеїв семінар на тему «Дисплейні рішення для музейного бізнесу»

МОСКВА, 16 листопада 2016 р. — Компанія LG Electronics (LG) в Музеї Сходу представила свої новинки в області дисплейних рішень для виставкових закладів професіоналів цієї галузі. Учасникам були представлені B2B-продукти і монітори компанії.

На сьогоднішній день музей стає все більш інтерактивним: в якості мобільних вивісок і покажчиків нерідко використовуються дисплеї.

Монітори LG

Монітори серії UltraWide формату 21:9 забезпечують плавне відображення рухів і широку область перегляду. Варто відзначити функцію стабілізації чорного кольору (Black Stabilizer), яка забезпечує чіткість зображення навіть в темних областях. Монітори охоплюють понад 99% колірного простору sRGB, що гарантує максимально природні кольори. Для забезпечення точної передачі кольору монітор калібрується на етапі виробництва.

Проектори LG

Проектори також представляють інтерес для музейної індустрії. LED ультракороткофокусний проектор PF1000U — абсолютно новий тип проекторів. Для відображення картинки розміром 100 дюймів з роздільною здатністю Full HD 1080p йому необхідно всього 38 см відстані до екрану (для 60 дюймів — 11 см). Висока яскравість (1000 люменів) і контрастність (150’000:1) подбають про найкращій якості зображення, забезпечуючи глибокий чорний і яскравий білий кольори.

Використання LED-джерела світла замість звичайної лампи дозволяє отримати більш насичену картинку. Завдяки компактному елегантного корпусу проектор ідеально впишеться практично в будь-який інтер’єр. PF1000U підтримує функцію бездротової передачі зображень і відеоконтенту Screen Share по протоколах Miracast (Android) та/або WiDi (Intel) при підключенні до ПК, смартфонів або планшетів.

Професійні дисплеї LG

мониторы LG

B2B-сегмент компанії LG Electronics представлений модельним рядом професійних дисплеїв LG. На відміну від побутових телевізорів, професійні дисплеї володіють значно великим терміном служби, призначені для експлуатації в публічних місцях, можуть мати як горизонтальний так вертикальне положення, також в лінійці професійних дисплеїв є такі незвичайні і цікаві рішення як, наприклад: дзеркальні і прозорі дисплеї.

Були представлені можливості OLED дисплеїв, які дозволяють отримувати яскраве «живе» зображення з глибокими і насиченими квітами, неперевершеною контрастністю і максимальним рівнем чіткості. Крім традиційного формату з плоским екраном ці дивовижні дисплеї доступні у вигляді зігнутої відеостіни, двосторонніх дисплеїв і аркових конструкцій.

Технологія Digital Signage дозволяє об’єднувати дисплеї в відеостіни з ультратонкими рамками.

А сенсорний дисплей завдяки великому 84-дюймового екрану з роздільною здатністю Ultra HD зможе привернути увагу навіть у просторому приміщенні. Він ідеально підходить для застосування в музеях, художніх галереях. Яскраві і чіткі зображення справлять незабутнє враження на відвідувачів.

дисплейные решения

###

Про компанію LG Electronics

LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) є світовим лідером в області інновацій та виробництва високотехнологічної електроніки, сучасних засобів мобільного зв’язку та побутової техніки. У компанії по всьому світу працює 83,000 в 119 філіях. Компанія LG складається з чотирьох підрозділів: Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance & Air Solution і Vehicle Components, загальний обсяг світових продажів яких в 2015 році склав 48.8 млрд доларів США (56.5 трлн корейських вон). LG Electronics є одним з провідних у світі виробників плоско-панельних телевізорів, мобільних телефонів, кондиціонерів повітря, пральних машин і холодильників. Також LG Electronics лауреат премії 2015 ENERGY STAR Partner of the Year. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.LGnewsroom.com .

Про компанію LG Electronics Home Entertainment

Компанія LG Electronics Home Entertainment є провідним світовим гравцем на ринку телевізорів, аудіо-відео систем, моніторів, комп’ютерів, систем цифрових табло та комерційних екранів. Компанія поклала початок новій ері інновацій на ринку телевізорів, створивши такі передові технології, як OLED телевізори і використовуючи інтуїтивну операційну систему, щоб користувачі змогли оцінити по достоїнству всі переваги технологій Smart телевізорів. LG прагне покращувати життя своїх клієнтів через пропозицію інноваційних продуктів для домашніх розваг, в тому числі 4K OLED, ULTRA HD і webOS телевізорів, зазначених безліччю нагород. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте наш сайт за адресою: www.lg.ru.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи