Духова шафа з функцією пара CombiSteam Pro Smart, який готує сам

Electrolux знову дивує! Духова шафа з функцією пара просто вражає чудовим смаком приготованих страв. Переваги приготування на пару — очевидні! Сьогодні передові шеф-кухарі використовують цей секретний інгредієнт у своїй роботі. Майже половина європейських ресторанів працюють на сучасній техніці від Electrolux. Тепер пара може стати і вашим секретом — готуйте страви в духовій шафі з функцією пара CombiSteam Pro Smart.

На сьогодні CombiSteam Pro Smart — кращий духова шафа, який володіє функціональними можливостями і простими програмами і режимами обробки пара. Родзинка CombiSteam в технології, яка дозволяє в процесі приготування їжі комбінувати пар з гарячим повітрям і конвекцією: 25% пара, 75% гарячого повітря. Є можливість приготування при низьких температурах — стане у нагоді для розігрівання страв без пересушування.

! Якщо вам необхідні рекомендації про те, як вибрати духова шафа, корисні поради ви знайдете тут.

Сам парогенератор знаходиться за задньою частиною духовки і пар під час приготування сам виходить з конвекційного вентилятора. Всередині самої системи знаходиться сенсор, який контролює рівень вологості, і обсяг пара духовка поставляє стільки, скільки потрібно для приготування страви.

духовой шкаф CombiSteamPro

Духовка точно контролює вологість виходячи з обраного режиму. Тепер ми не просто маємо вологий пар, середній пар, гаряча пара, тепер ми з точністю до відсотків будемо контролювати процес приготування.

! Це абсолютне ноу-хау в паровій техніці, що однозначно порадує багатьох.

Що вміє робити духовка від Electrolux?

  • Автоматично контролювати кількість пари для створення оптимального результату
  • Сенсор вологості вміє підтримувати строго необхідну кількість пари
  • Знімний відсік для води вміє наповнюватися прямо з-під крана
  • Завдяки зовнішньому парогенератору немає необхідності в спустошенні контейнера від води
  • При виникненні необхідності видалити накип, духовка вміє подати звуковий і візуальний сигнал

SousVide

За допомогою вбудованої камери CookView® можна передати всі дані в додаток My Electrolux (доступно для мобільних телефонів на базі iOS і Android і планшетів), і віддалено контролювати приготування ваших страв. Перебуваючи в сусідній кімнаті можна змінити температуру і рівень вологості простим дотиком пальця і смарт-пристрою.

?

Ви будете здивовані ще більше, якщо дізнаєтеся, що цим процесом можна ділитися зі своїми друзями. Безумовно, це просто необхідна опція для всіх, хто готує для інших, і готовий поділитися усіма секретами приготування своїх страв. Пряма трансляція приготування страв в духовці — це вищий пілотаж прояви вашої кулінарної креативності, разом з CombiSteam Pro Smart, звичайно.

CombiSteam Pro Smart

Ще одна фішка і секретний інгредієнт духової шафи — приготування страв у вакуумній упаковці на низьких температурах для того, щоб максимально зберегти всі аромати і текстури продуктів в герметично закритих пакетах з травами і приправами. Професійні шеф-кухарі знають секрет і готують саме так:

1. Очистіть, наріжте і приправте всі інгредієнти
2. Покладіть інгредієнти в спеціальний пакет і завакуумируйте з допомогою вакуумного пакувальника
3. Помістіть пакет з інгредієнтами в духову шафу CombiSteamPro, виберіть функцію SousVide

Блюдо насититься ароматом всіх інгредієнтів і вийде неймовірно ніжним. А спеціальним термощупом можна точно визначити готовність будь-яких продуктів.

Приготуйте фазана за рецептом шеф-кухаря

Якщо ви думаєте, що таким чином можна готувати традиційні страви, то ви помиляєтеся чи Знаєте ви, що у вакуумній упаковці можна приготувати кавун. Наприклад, переможець британського шоу MasterChef, Тім Андерсон, використовує функцію SousVide для приготування соковитого кавуна, насиченого смаком маргарити і спеціями.

приготовление блюд в вакуумной упаковке

А от талановитий шеф-кухар Розі Ловелл наочно показує, як за допомогою фантастичних можливостей духової шафи від Electrolux можна швидко і просто приготувати у себе вдома фазана з овочами. Хочете дізнатися? Дивіться відео, записуйте рецепт і не пропустите жодного секрету.

Духова шафа з функцією пара покаже вам рецепти приготування страв

Взагалі, ця духова шафа дозволить вам освоїти найбільш складні рецепти. Незалежно від того, яку страву ви готуєте, ви мрієте отримати хрустку скоринку і соковитий, ніжний продукт всередині. Наприклад, при випічці хліба, булочок, пирогів на режимах з парою досягти цього дуже просто. Випічка добре піднімається під час приготування і володіє чудовою структурою.

приготовление на пару

Навряд чи знали про те, що додавання пара до режиму нагріву ідеально підходить для приготування всіх видів найсмачніше десертів: від фруктових пирогів до крем–карамелі.

?

Ви незмінно досягнете нових висот в кулінарії. Стати професіоналом з духовою шафою з паровими і вакуумними режимами тепер просто. Духова шафа вас навчить! Він володіє величезною кількістю покрокових рецептів, які можна переглянути на дуже красивому інтерактивному TFT-дисплеї.

рецепты для духовки

Для приготування на режимах з парою, з термощупом і на традиційних режимах (включаючи конвекцію і гриль) — 180 рецептів. Для приготування методом SousVide (у вакуумі) при низьких температурах – 40 покрокових рецептів.

Як готувати смачно з духовкою від Electrolux

Де купити духовку з функцією пара від Electrolux

Техніка від Electrolux дозволяє вийти на абсолютно новий рівень приготування ресторанних страв вдома. Готувати овочі або м’ясо на пару стало набагато простіше. Всі знають, що є приготовлене м’ясо на пару корисно, а тепер ще й приголомшливо смачно. Чарівна духовка від Electrolux втілить усі ваші мрії про смачною та здоровою їжі в реальність!

духовой шкаф от Electrolux

Купити духову шафу CombiSteam Pro Smart можна в інтернет-магазині.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи