Чим Айфон краще інших телефонів? Або чому так вважає Apple

Менше слів, більше діла. Ймовірно, саме цією приказкою керувалися співробітники Apple, щоб розповісти всьому світу, причому без слів, ніж Айфон краще інших телефонів.

«Життя стане простіше, веселіше і безпечніше разом з новим iPhone»,

— свідчить нова рекламна кампанія Apple, тим самим підкидаючи дрова у незатухаемый багаття суперництва.

Apple пишається тим, що величезна кількість користувачів Android вже стали прихильниками різних моделей Айфонів, і хоче, щоб їх ставало більше з кожним днем. Інакше звідки таке завзяття і бажання розповісти про незаперечні переваги свого iPhone кожному живе на землі?

У компанії Apple переконані, що життя з iPhone однозначно стане краще і пропонує власникам інших пристроїв перейти на iPhone. Адже це так просто, кажуть в Apple:

Непотрібно зберігати файли де-небудь ще, перш ніж перейти з Android. Компанія звертає увагу на Android-додаток Move to iOS. Програма призначена для безпечного переміщення вмісту з Android-смартфона iPhone і доступна в Google Play Store абсолютно безкоштовно. Ви можете здати свій старий смартфон і отримати кредит на новий iPhone.

У новій рекламній компанії бере участь серія коротких відеороликів, в яких розповідається про переваги iPhone над іншими смартфонами, і звертає увагу на такі важливі для кожного користувача речі, як захист приватності, швидкість роботи і прослуховування музики.

Не випадково 97% користувачів, у яких вже є iPhone, стверджують, що обожнюють його, підтверджуючи це численними селфи, щасливими смайликами, емодзі і радіючи, що вибрали самий популярний у світі смартфон.

Цікаво дивитися, цікаво порівнювати, цікаво робити висновки.