У мережі з’явилася добірка результатів тестів geekbench 5 на продуктивність, проведених з використанням неназваних настільних систем, що працюють на базі windows 11. В оприлюднених списках показані результати прогонів тесту geekbench 5 на одноядерних і багатоядерних операціях.

Різні системи, що працюють на базі windows 11, показали при запуску android-додатків результати від 107 до 828 балів в одноядерних тестах і від 439 до 4908 балів – в багатоядерних. Якщо вірити цим результатам, система на базі windows 11 значно перевершує за своєю продуктивністю показники, які показують мобільні системи на базі qualcomm snapdragon 888, при запуску додатків на android.

У той же час, наголошується, що розпізнати точну конфігурацію використаних тестових систем не представляється можливим. Не вдається, в тому числі, з’ясувати, на якому процесорі проводилися тести, при якому обсязі оперативної пам’яті і т. Д.

Раніше microsoft повідомила, що в настільних версіях windows 11 скоро з’явиться підтримка додатків, написаних під android. Вони будуть запускатися як нативні, тобто без всяких обмежень як настільні додатки. Підтримка android з боку windows буде реалізована за рахунок використання підсистеми емуляції, що представляє собою розвиток windows для linux, доданої в windows 10. Підтримка android з’явиться не відразу при запуску windows 11, а пізніше, в майбутньому оновленні.

Microsoft вже працює з intel і amazon над інтеграцією їх технології bridge і appstore для підвищення продуктивності і зручності використання android-додатків.

Раніше редакція thg.ru опублікувала статтю про штучний інтелект . Штучний інтелект вже давно зайняв важливе місце в науково-фантастичній літературі і голлівудських блокбастерах. Саме вони формують думку більшості людей про те, що з себе представляє ші, і чого від нього слід очікувати. Але наскільки ця думка відповідає реальному стану речей? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті “штучний інтелект : правда і вигадка”.

читайте також:

платформи управління контейнерами oracle verrazzano запущена в роботу з серпня 2021 року