Напередодні офіційного анонсу нових смартфонів iphone 13 багато експертів роблять прогнози про те, як це позначиться на розвитку ринку. За численними оцінками, apple зможе відвоювати близько третини від загальних світових поставок смартфонів з підтримкою мереж 5g за результатами за 2021 рік.

Очікується, що такий прогноз може стати реальністю завдяки спільному ефекту, створюваному продажами не тільки нових iphone 13, але і раніше випущених моделей iphone 12.

Згідно зі звітом аналітичної компанії counterpoint research, початок продажів iphone 13 має ініціювати різке зростання частки смартфонів з підтримкою 5g в iv кв.цього року. Завдяки тому, що до кінця 2021 року залишається ще досить багато часу, очікується, що apple зуміє поставити на ринок ще 200 млн смартфонів. В результаті сумарний обсяг поставок apple за 2021 рік складе в цілому 605 млн iphone.

Нагадаємо, що в 2020 році на частку iphone 12 припадало 24% всіх світових поставок смартфонів з підтримкою 5g, незважаючи на те, що анонс нових iphone відбувся пізніше, ніж очікувалося.

Цього року apple вирішила провести анонс строго по «традиціям» – у вересні. Це дозволить компанії зайняти 33% світового ринку 5g-смартфонів. Дослідники counterpoint відзначають високий попит на iphone, навіть незважаючи на те, що у цих смартфонів немає певних «обов’язкових» функцій.

За словами джеффа філдхака, директора counterpoint з досліджень в північній америці, в даний час частка android-пристроїв поки нижче частки ios-смартфонів: вона становить близько 44%.

Експерти розраховують на ” високий сезон передноворічних продажів, деякі ознаки відновлення економіки, подальше ослаблення пандемії covid і триваючі зусилля apple, спрямовані на підвищення конфіденційності та захищеності даних і послуг, що надаються за допомогою iphone. Вони допоможуть компанії зрушити баланс на свою користь.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті “огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів”.

читайте також: