Чайник Braun WK 300 White

Вранці дуже хочеться випити чашечку гарячого чаю, але і поспати теж дуже хочеться. Тому чаєм доводиться жертвувати: занадто вже довго закипає вода. Але це не проблема, якщо у вас є чайник Braun WK 300 White, адже вода в ньому закипає, практично, миттєво. Braun WK 300 White майже вдвічі потужніше інших чайників. Його потужність вражає — 2200 Вт.

Зовнішній вид чайника

Красивий зовнішній вигляд сподобається багатьом. Модель випускається в чотирьох кольорах: білий, червоний, чорний і білий. Зверніть увагу, яке вдале дизайнерське рішення: лінії носика, індикатора і ручки паралельні один одному і спрямовані вгору. З-за цього чайник схожий на птаха, який от-от злетить.

Якісний пластик корпусу

Глянцева кольорова частина і матова робоча, широка зручна ручка, руці, не ковзає. Зручні кнопки включення і відкривання кришки. Широкий отвір для заливу води.

Як влаштований чайник

Всередині простий фільтр, який не дасть накипу потрапити в чашку, і дисковий нагрівальний елемент. Менше накипу, простіше догляд! При включенні спалахує лампочка. Автоматично відключається, якщо в ньому немає води. При максимальній наповненості 1,7 літра закипає через 5 хвилин. Зате кухоль закип’ятить всього за 45 секунд.

Форма носика вибрана не випадково — на ній не залишається крапель і патьоків. Його легко наповнювати водою з під крана, не відкриваючи кришку. За рівнем води легко стежити за зручною шкалою з двох сторін. Ставити чайник на підставку можна, як завгодно, не потрібно ретельно прицілюватися.

Чайник без нарікань

Чайник Braun WK 300 White

Чайник Braun WK 300 White досить легкий, з них без праці впоратися і дитина і літня людина. А європейська якість збірки гарантує неймовірну довговічність. Такий чайник, судячи з відгуків, може пропрацювати і 5, і 10 років. Він не пахне пластмасою і згоряти не збирається.

Чайник зручний і для правшів і лівшів. Його підставка обертається на 360 градусів.

Якщо ви хочете купити такий чайник, почніть з вибору кольору, надійність ви вже вибрали!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи