Картковий будиночок, побудований на працюючій пральній машині LG, встановив рекорд Гіннеса

СЕУЛ, 8 квітня 2016 р. — Компанія LG Electronics (LG) і професійний будівельник пірамід з карт Брайан Берг встановили новий рекорд, побудувавши за 12 годин найвищий картковий будиночок. Особливо важливо, що рекордна 3,3-метрова конструкція була зібрана на пральній машині LG Centum під час віджимання на 1000 оборотах на хвилину. Брайан Берг, архітектор, закінчив Гарвард, і почав збирати карткові будиночки у віці 8 років, об’єднався з LG для досягнення цього рекорду, побудувавши 48-поверховий будиночок зі звичайних гральних карт.

карточный домик LG CENTUM

«Ми дуже раді за Брайана, який досяг важливого результату, допомагаючи підкреслити технічні інновації, використовувані в деяких сучасних моделях побутової техніки», — сказав Сонг-джин Джо, генеральний директор і Президент компанії LG Electronics Home Appliance & Air Solutions. – Побутова техніка повинна сприйматися не як шумні машини, але як домашні помічники, які можуть непомітно співіснувати з їх власниками на кухні або у ванній кімнаті. Новий рекорд допоміг продемонструвати це в незвичайній і творчій формі».

Centum System від LG майже повністю виключає вібрацію та шум

Centum System™ исключает вибрацию и шум

Унікальна Centum System™ від LG використовує нову гасить вібрації систему, оснащену амортизаторами аналогічними автомобільним. Система з зафіксованим барабаном значно знижує рівень шуму і вібрацій. Відмовившись від використання традиційних пружин для підтримки зовнішнього барабана, пральні машини Centum System™ відрізняються одним із самих тихих циклів віджимання на ринку, виробляючи все 67дБ1, що є еквівалентом звичайної розмови. Менша кількість рухомих деталей призводить до меншої кількості непорозумінь, які є причинами поломок в пральних машинах. LG так упевнена у своїй технології, що інверторний двигун, що використовується в пральних машинах Centum System, супроводжується 20-річною гарантією, що в два рази довше, ніж в середньому на ринку.

сертификат LG Centum

# # #
1Протестовано лабораторією LG Lab відповідно до стандартів IEC. На основі 12-кілограмової завантаження на режимі віджиму 1400 оборотів в хвилину циклу «Великий бавовна».

Про компанію LG Electronics Home Aplliance &Air Solution

Компанія LG Electronics Home Appliance&Air Solution є світовим лідером в області побутової техніки, кондиціонування повітря і систем підтримки якості повітря. Компанія створює комплексні рішення для дому, засновані на його лідируючих в галузі ключових технологіях. LG прагне зробити життя краще для споживачів у всьому світі завдяки своїм ретельно розробленим продуктів, включаючи холодильники, пральні машини, посудомийні машини, техніка для кухні, пилососи, вбудовану техніку, кондиціонери, очисники повітря і воздухоосушители. Всі разом, ці продукти забезпечують розширене зручність, чудову роботу, більшу економію і затребувану користь для здоров’я. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.lg.ru.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи