Житель нью-йорка девід лікрафт подав позов проти компанії canon usa за використання нею слова «мфу» для багатофункціональних пристроїв друку , копіювання і сканування. Він стверджує, що canon вводить покупців в оману, вживаючи це слово в цілях маркетингу, хоча в реальності її пристрої не можна віднести до класу мфу.

У своєму позові лікрафт стверджує, що при покупці багатофункціонального пристрою canon (зокрема, мова йде про модель canon pixma mg2522) він «купився на рекламу». Canon стверджувала в описі, що додається до пристрою, що проданий продукт є багатофункціональним.

Як йдеться у скарзі, проблеми виникли через наступне. Як тільки в пристрої закінчуються чорнило або їх рівень знижується нижче певної позначки, то перестає працювати не тільки друк, але і відключаються функції сканування і відправки факсу. Ці операції стають недоступні.

Як стверджує лікрафт, це спростовує твердження, що принтер є «багатофункціональним пристроєм». Він скоріше є “однофункціональним”, якщо всі функції відключаються, коли в принтері немає чорнила.

Ще в 2016 році на веб-сайті спільноти шанувальників canon були розміщені роз’яснення, чому так відбувається.”ці запобіжні заходи були застосовані для запобігання пошкодження принтера при спробі друку без чорнила. Чорнило використовуються в принтері також для охолодження друкуючої головки в процесі її роботи. Якщо чорнила відсутні, то друкуюча головка може бути пошкоджена, що зажадає додаткового обслуговування».

У своїй заяві лікрафт стверджує, що це є «проблемою конструкції», а не «запобіжним заходом». Люди купують продукти canon, тому що розраховують на її бездоганну репутацію і якість, заявляє позивач. Тому canon слід було б перепроектувати принтер, щоб не відключати інші функції, коли закінчилися чорнило («проблема конструкції»), або дати ясний опис, що «без чорнила жодна з функцій пристрою не працює».

Як заявив лікрафт, на веб-сайті canon стверджується, що компанія пропонує «універсальний друк, копіювання і сканування» і можна «просто друкувати, копіювати і сканувати». На зображеннях, розміщених на коробці, також показано, що пристрій здатний виконувати кілька функцій, незалежно від інших. Це ввело його в оману, тому що користуватися цими функціями неможливо, коли немає чорнила.

Шанувальники canon чекають, що вирішить суд.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed . Razer blackwidow v3 mini hyperspeed в компактному форм-факторі 65% пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Детальніше про це читайте в статті “огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed : перший пішов”.

читайте також: